Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők mért vágatják le hosszú...

Nők mért vágatják le hosszú hajukat?

Figyelt kérdés
Én férfiként nem tudom megérteni mért teszik ezt a nők jó hogy így változás meg úgy de akkor is nővérem is levágatta pedig tök szép haja volt, anyukám is. Föci tanárunk is pedig elötte kifejezetten nagyon jó nő volt most meg árnyéka korábbi önmagának vannak nők akik nem vágatják le hajukat?
2011. szept. 30. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Elég sekélyes vagy.

Egyébként nem mindenkinek áll jól a hosszú haj. Van, aki kifejezetten szebb, aranyosabb rövid hajjal.

2011. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Először is, én nyirattam a hajamat. Másodszor, így jobban is érzem magam, és több bókot is kapok, míg a derékig érő hajam, igaz, hosszúnak hosszú volt, de annyi. Formázni nem igazán lehetett, ebből a típusból viszont azt hozok ki, amit nem szégyellek:)). Sőt, szoknyát sem szoktam hordani:D!

Így jobban érzem magamat amúgy, és társban sem a naturális személyeket keresem.

2011. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is levágattam a hajam, már majdnem a derekamig ért. Most pedig még a vállamig sem.

Jót tett a hajamnak, mert már nagyon károsodott volt a vége, így most megerősödik.

2011. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam idősebb korkban van ez a duma a nagy változásról az életben stb
2011. szept. 30. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Mert nyáron nagyon melegít, idegesít ha a szembe lóg, sok id fésülni és szárítani...Esetleg a saját súlyától a hajhagymák elgyengülnek és a haj hullink. Vagy törik, mert mindig összefogja. Vagy ha nem fogja össze akkor a fésüléstől.



Ha hiszed, ha nem az embernek nem az az elsődleges életcélja hogy "jó nő legyen" valaki szemében. Sőt, az is elgondolkoztató, hogy a te szemedben ennyin múlik a "jó nő" státusz.

Egy dolog, hogy neked ez vagy az a frizura jobban tetszik, de azt gondolom hogy azért az a nő aki ennyitől árnyéka lesz önmagának, az azelőtt se lehetett valami erős személyiség. Inkább a frizura tetszett mint a nő.

2011. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egész véletlenül nem szolnoki vagy...? :D

Amúgy meg mert sok vele a macera, az embernek talán nincs kedve, ideje, ereje heti kétszer végigjátszani azt a macerát. Na meg egy idő után károsodik a haj, ronda lesz, törött, egészségtelen, fénytelen, megritkul, hiába ken rá mindenféle pakolást, nem szárítja... meg ha csak hosszú és nincs fazonja, az tényleg nagyon kevés embernek áll jól.

2011. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem kb. 10 éve derékig érő hajam van, ráadásul nagyon sűrű is. Tényleg rohadt fárasztó. Nem csak mosni meg fésülni, ennyi hajnak már jelentős súlya is van. Én nagyon szeretem a saját hajam, hogy ilyen hosszú, de megértem azokat, akik levágatják.
2011. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is levágattam, pedig derékig erő vörös hajam volt(igaz, festett, de mindenki megkérdezi, hogy eredeti-e) azt mondták, hogy jobban is áll, mint a barna. Én azért vágattam le, mert csak simán összefogtam, vagy befontam, kiengedve nagyon idegesített. Most a mellemig ér, így nem zavar kiengedve, meg fel is tudom tenni maci copfba.
2011. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát nekem derékig érő hajam volt, levágattam, de megint hosszú.

Amúgy ha egy nőnek sok rossz dolog történik az életében, válás,betegség,halál....stb. Akkor miután azon túl vannak, szeretnék lezárni azt a korszakot. Vagyis váltztatni, az a legegyszerűbb ha a kinézeten változtatsz, van aki lefogy....és van aki levágatja a haját, és megkönnyebül, mert megszabadul a régi "életétől" jelképes dolgok ezek, másrészt van aki úgy érzi magát jól akinek úgy áll jól.

Attól, hogy neked a hosszú haj jön be, nem biztos hogy az a szép mindenesetben :)

2011. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Mert bolondok,lusták megcsinálni,pedig csak fél órával kellene korábban felkelni.Macera,jaj ez mennyire szar duma könyörgöm,figy én pasi vagyok olyan dús hajam van meg erős,hogy elmehetnék haj modellnek is.Nekem is macera ezt beállítani,hogy faszán álljon,mert kiveri a hajam a zselét de mégis megteszem,mert a csajom már attól elélvez majdnem meg a testemtől :D


A hosszú haj a nőiesség szimbóluma,ez az ALAP.Egyik válaszadó sajnos igazat írt nem célja sok nőnek,hogy jó nő legyen,igen ezért vagytok szinglik ne haragudjatok,csak ne csodálkozzatok,ha a pasitok ágyába véletlenül egy jó nőt fogtok találni,vagy egyik nap lelép mellőletek.Ezér is egy jó nőt meg kell becsülni,mert kincs és ritka mint a fehér holló sajnos.Persze a pasinak is nagyon jól kell kinéznie.


Visszatérve,hosszú haj az alap egy nőnek,nálam szakító ok ha levágatja a haját, hál istennek erre nem kerül sor,mert tudja nekem ez elvárás.


24F

2011. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!