Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők mért vágatják le hosszú...

Nők mért vágatják le hosszú hajukat?

Figyelt kérdés
Én férfiként nem tudom megérteni mért teszik ezt a nők jó hogy így változás meg úgy de akkor is nővérem is levágatta pedig tök szép haja volt, anyukám is. Föci tanárunk is pedig elötte kifejezetten nagyon jó nő volt most meg árnyéka korábbi önmagának vannak nők akik nem vágatják le hajukat?
2011. szept. 30. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mert nem minden nő akar nőies lenni. Vannak maszkulin nők és vannk feminin férfiak is. Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz, van széles rajongótábora ennek is, a hosszú hajnak is. Lehet valaki szexis androgűn külsővel is.

Szerintem mindenki legyen önmaga, úgy a leghitelesebb. Ha valaki szerepet játszik hogy "nőies" vagy "szexis" legyen, abból szoktak kialakulni az ún. műnők. Köztük is elég sok a szingli, mert a mesterkéltség nem vonzó.

2011. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én nem rég vágattam le a mell alá érő hajam nyak közepéig érőre. Ezzel a frizurával valamiért sokkal nőiesebb vagyok. Nem a hajhossztól függ a nőiesség :)
2016. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!