Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el a fodrászomnak?

Hogy mondjam el a fodrászomnak?

Figyelt kérdés

[link]

Olyan hajat szeretnék, mint ezen az oldalon Eva Longoriának van, csak az a bökkenő, hogy múltkor a fodrászom teljesen kiborult azon,hogy egy csaj behozott neki egy képet Cameron Diazról és azt mondta olyan frizut vágjon neki. Én nem akarom kiborítani a fodrászt, mert am kedves meg tök jól dolgozik ,de ,hogy magyarázzam el neki,hogy milyen is ez a haj?


2011. okt. 9. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is vinném a képet, legyen ideges de azt kapjam amit kérek...
2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy én is viszek képet a fodrászomnak..ő jobban is szereti szerintem így, úgy vettem észre, mintha csak úgy elmagyaráznám és lehet máshogy értené meg mint amire gondolok:)

Ha esetleg problémázna a te fodrászod ezmiatt, mondhatnád te is erre hivatkozva, hogy nem tudod elmagyarázni, de hoztál képet róla:)

2011. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem a képet..az én hajam pont ilyen:))
2011. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle viccesen: "Figyu, hoztam egy képet, hogy milyen hajat szeretnék, ugye nem fogsz kiborulni, ha előveszem?" :)
2011. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a dolga, hogy olyan hajat csináljon, amilyet kérsz... Ha te egy képről akarod, akkor arról kell megcsinálnia. Fizetsz érte, szóval ennyi.
2011. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fodrászod egy hisztis liba. Más fodrász külön kéri, hogy egy képet méltasson bevinni a vendég. Vidd be a képet és ha egy rosszalló megjegyzést tesz akkor szépen megkérheted, hogy legyen kedvesebb vagy keresel mást. Rengeteg fodrász van országszerte.
2011. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy Evanak ilyen haja van csak be van szárítva és hajhab segítségével feldúsították. [link] ......és ezen a képen szereplő hogy haja ki van vasalva. *****egy hétköznapi lány kb. így nézne ki: [link]
2011. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) Majd megpróbálom apránként adagolni neki,majd meglátjuk mi lesz...:D
2011. okt. 10. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Legjobb lesz ha egy másik fodrászhoz viszed a képet. Egy ideges fodrász biztos nem végez olyan jó munkát.
2011. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!