Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növeszteni szeretném a hajam,...

Növeszteni szeretném a hajam, te is?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy megszeretném növeszteni a hajam,de nagyon utálom ezt a félhosszú állapotot, egyszerűen sehogysem áll, és ilyenkor mindig fogom az ollót , és nyissz:D Vége a 4 hónapos hajnövesztésemnek. Persze ha látok egy kis törött hajszálat már akkor is az lesz a vége , hogy vágok belőle:DEgyébként fodrász tanuló vagyok, nevezhetnénk talán szakmai ártalomnak is:D Szeretnék embereket toborozni, akik szintén ilyen " problémával " "küzdenek" :D hogy egymásnak segítsünk, hogy szép, hosszú hajunk legyen.. ki van benne?:D Aki tud írhat hajápoló termékeket, ami neki bevált, megbeszélnénk, mikor vágjunk belőle, meg stb.. :D (najó ez elég hülyén hangzik, de csak van még pár ilyen lüke ember mint én:D)
2011. okt. 11. 18:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök megnő valameddig a hajam de annyira eltöredezik, hogy muszáj levágatnom és mindig ugyanott vagyok :S most a kókuszolajon gondolkozok és is szerintetek érdemes lenne kipróbálni? :)
2011. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, ahogy itt is szoktam olvasgatni, mindenki jókat ír róla:)Bár én még nem használtam, de nemrég olvastam egy cikket a kókusz jótékony hatásáról haj szempontjából.. akár belsőleg akár külsőleg is.. szóval.. biztos jó lehet:)
2011. okt. 20. 20:04
 13/21 A kérdező kommentje:

A hónap cikke, vs. hajápolási mitoszok

Keressen 100 százalékos, természetes shea vajat.

Melegítse fel forró víz felett.

Várjon, amíg lehűl, majd masszírozza megnedvesített fejbőrébe.

Fedje be törülközővel és hagyja rajta legalább 30 percig.


Egy héten legalább egyszer végezze el. Igen gyorsan tapasztalni fogja, ahogyan haja átalakul - sérült, töredezett, viszkető, élettelen állapotából egészséges, fényes és selymessé válik.


Hmm kipróbálom:) Látom amilyen gyorsan elindult, olyan gyorsan halt meg a topic, na mindegy azért ha találok érdekességeket leírom:))

2011. okt. 27. 11:59
 14/21 anonim ***** válasza:
Jelentem kipróbáltam a kókuszolajat és valóban nagyon jó :D bár még csak egyszer használtam és akkor sem hagytam fenn egész éjszakára, csak egy órára, de a hajam sokkal puhább és szebb lett tőle! Mindenképpen folytatom vele a kísérletezést, majd írom a további tapasztalatokat ;)
2011. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, pár napja elkezdtem használni a Herba Vita hajhullás elleni hajszeszt, egy ideig még naponta szeretném használni. Kíváncsi leszek, mennyit fog hatni. :)
2011. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Amúgy meddig akarjátok növeszteni? Én kb a derekam fölött vagy 10-15 cm-ig. De jó lenne ha már ott tartanék. Bár jó haladok, mert 1 év alatt 17,5 cm-t nőtt, kisebb vágásokkal. :)
2011. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én a hátam közepéig szeretném kb. Egyébként ti jártok közben fodrászhoz vágatni a végéből, hogy ne töredezzen?
2011. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem, hogy meddig akarjátok növeszteni. Hát nyáron voltam utoljára fodrásznál, de csak ritkított, most nemrég én vágtam a végeiből, de csak kb fél- 1 cm körül. Félek már a fodrászoktól, mert mindig többet vágnak. Így meg jó, hogy nem vasalom, ápolom rendesen és magamnak vágok a végéből, ha már úgy érzem. :)
2011. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert én se szeretnék 2-3 havonta fodrászhoz járni, de az a baj, nem vagyok annyira gyakorlott, hogy magamnak vágjam a frufrumat :S már gondoltam rá, hogy veszek ritkítófésűt és megpróbálom magamnak rendben tartani, mert hátulról nem szeretnék vágni, elöl viszont folyton a szemembe lóg :D meg láttam olyan videókat, ahol a lányok a hajvégeket borotvával igazítják, de nem tudom, mennyire káros ez a hajnak és nem is ismerem ezt a technikát.
2011. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát én derékig érőre szeretném megnöveszteni, sajnos körülbelül még csak vállig érő, talán egy picit hosszabb.. :/ Egyébként énis most fogok kókuszolajat venni:)

Semmiképp ne vékonyítsd a hajad borotvával, mert az csak felhasítja a hajad.. ugyanolyan mint a nyeső, pedig előszeretettel használják a fodrászok is, de én soha nem engedem meg, hogy azzal vékonyítsák a hajvégeimet.Ha lazítani szeretnél a hajadon, akkor a fodrászodnak, mond azt, hogy vágjon pontvágással, úgy bele bele csipked a hajadba, de nem látszódik nagyon , hogy lement a hosszából.

Elvileg a hajat 3-4 havonta vágatni kell, mármint a végéből, én most vágattam belőle, és nagy örömömre csodálkozva mondta a fodrász, hogy milyen gyorsan nő a hajam:P

2011. nov. 9. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!