Heti 3 hajmosás sok?

Figyelt kérdés

Félhosszú hajam van.


15/L


2011. okt. 19. 22:17
 1/8 anonim válasza:
46%

Miért lenne sok?

Szerintem nem sok, én is heti 3x-4x szoktam hajat mosni.

2011. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm..csak anyámnak sok, mert szerinte hullani fog a hajam, stb... :O -.-
2011. okt. 19. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kb heti 3x mosok hajat. 4x ha épp olyanom van.. Nem hullik a hajam, maximum minimálisan.. valamennyire mindenkinek hullik a haja.
2011. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen annyiszor mosd a hajad, amennyiszer te úgy látod, hogy már kell. Nem szabad hagyni, hogy teljesen tiszta zsír legyen és kialakuljon a zsíros hajhullás.
2011. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2011. okt. 20. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó is jót ír

de jó szárítsd meg mert ha nyirkos marad az a gond a fejbőrnek

2011. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
heti 1-2 a legegészségesebb a fodrászok szerint. de mindenképpen úgy mosd, ahogy te jónak látod. ha sokáig hagyod zsírosodni az sem jó, viszont minél többet mosod, annál könnyebben fog!
2011. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy minél többször mossa, annál jobban fog zsírosodni, az csak akkor igaz, ha valami erős vegyi nyavajával mossa! A mai samponok már nem ilyenek, nyugodtan lehet őket napi szinten is használni!
2011. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!