Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok és nem akarom...

Lány vagyok és nem akarom szőrteleníteni a hónaljam. Joga van beleszólni ebbe bárkinek is?

Figyelt kérdés
Nem szoktam büdös lenni és nem óriási szőrcsomó. Ha nem nyúlok hozzá szőrösnek szőrös de nem hatalmas és egyáltalán nem érzem magam hasonlónak egy majomhoz.
2011. okt. 27. 18:32
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miért döntöttél így?
2011. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

Mert semmi értelme borotválni. Azt hogy nem büdös, tudom, mert ha az lenne leszedném. Most szedjem le csak mert most épp ez a divat? Voltaképpen miért is igénytelen?


Az meg teljesen mindegy, mennyi idő leszedni. Nekem így tetszik.

2011. okt. 27. 19:30
 13/56 A kérdező kommentje:

"A hónalj szőrnek nincsen funkciója,viszont a szagokat és az izzadságot remekül megtartja,attól,hogy te pl nyáron 40 fokban sem érzed magad büdösnek,biztos,hogy rosszabb szagod van,mint annak aki leborotválja és használt stiftet vagy dezodort."


Hidd el hogy nem. Direkt megszagoltam, ha már így említetted... nem büdös. Nyáron sem. De azt komolyan írtad, hogy szerinted nem használok dezodort? Használok...

2011. okt. 27. 19:32
 14/56 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, engem komolyan érdekelne.

Szép vagy amúgy?:) 22F

2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 szamóca.. ***** válasza:
83%

igen, és ha nekem úgy tetszik egy supermanes tangával a fejemen szaladgálok a balukapitány főcímdalát dúdolva a hungárián. azért mert épp nem eza divat, még megtehetem. mégis a legtöbb ember hülyének fog nézni érte.


sőt mondok jobbat: gyakorlatilag semmi akadálya hogy a deáktér közepére sz.rjak, és aztán összeszedjem és kidobjam. nem egészségtelen, semmi baj vele. mégsem nézik jó szemmel az emberek. pedig, ugye, úgy természetes hogy az ember akkor végzi a dolgát ahol kell neki, az ősemberek se jártak pottyantósra.

2011. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
95%
lehet hogy szép, de egy szőrös hónaaljú csajjal ki nem kezdenék...
2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Erre ha azt válaszolom, hogy igen, akkor beképzeltnek tűnnék. Ha azt, hogy nem, akkor meg önbizalomhiányosnak. De nem ismerkedni szeretnék, csak kérdeztem...
2011. okt. 27. 19:37
 18/56 A kérdező kommentje:

"igen, és ha nekem úgy tetszik egy supermanes tangával a fejemen szaladgálok a balukapitány főcímdalát dúdolva a hungárián. azért mert épp nem eza divat, még megtehetem. mégis a legtöbb ember hülyének fog nézni érte.


sőt mondok jobbat: gyakorlatilag semmi akadálya hogy a deáktér közepére sz.rjak, és aztán összeszedjem és kidobjam. nem egészségtelen, semmi baj vele. mégsem nézik jó szemmel az emberek. pedig, ugye, úgy természetes hogy az ember akkor végzi a dolgát ahol kell neki, az ősemberek se jártak pottyantósra."


Szerinted ezek ugyanilyen súlyú dolgok? A Deák tér közepére szarni, vagy szőrös hónaljjal létezni??

2011. okt. 27. 19:38
 19/56 anonim ***** válasza:
95%

19:37!


Dehogy. Kíváncsi vagyok, hogy milyennek gondolod magad.:) Most lehet, hogy én vagyok a perverz, de engem igenis izgat ez a dolog:)) 22F

2011. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 szamóca.. ***** válasza:
89%
nem feltétlen, de nem a súly a lényeg, hanem az indokod. csak hangsúlyoztam hogy mennyire nem meggyőző az indok, hogy "ez a divat de neked nem kell a divatot követni."
2011. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!