Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép a hajam? KÉP LENT

Szép a hajam? KÉP LENT

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a hajam. Viszont ma már nézem, hogy a tépett, lépcsőzetes, egyenes és rövidebb haj a divat, és a népszerű. Nekem viszont csak simán van vágva, hosszú (derékig ér)és hát olyan göndör/hullámos is meg nem is. Tehát épp az ellentéte annak, amit írtam. ÉS még valami: szerintetek nem néz ki kicsit hülyén, hogy felül szép göndör, viszont alul majdnemyhogy egyenes? Egyáltalán bejön nektek az ilyen frizura?


2011. okt. 30. 15:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én nemtom megnyitni :((
2011. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Sikerült:) Gyönyörű hajad van-nehogy levágasd!!! :)
2011. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
lenemerd vágatni!!! ez így szép, ahogy van. a színe is nagyon szép, nem olyan unalmas barna, mint az én eredetim. :) én is szeretnék ilyen hosszút, csak én mindig elrontottam, mindig levágattam, most meg, ahogy az első válaszoló írta, kezeim összetenném érte. :/
2011. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Akkor hagyom így.
2011. okt. 30. 15:47
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjaj, le ne vágasd!:D

NAgyon szép a hajad, ha néha unod, akkor tudod úgy varriálni, h néha kivasalod, feltűzöd, vagy akármi, de semmiképpen ne vágasd le!

Én voltam oylan hülye h kb 5 éve, amikor bejött a divatba a frufrus, tépett kb vállig érő haj, levágattam olyanra, pedig derékig érő, hullámos hajam volt...:S:S hát ha most visszatekerhetném az időt, úgy fenékbe rúgnám magam ahogy csak lehet:D bár már vosszanőtt azóta, de évekbe tellett... :S:)

2011. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Úristen *.* lenne vágasd egyszerűen gyönyörű nekem is hasonló csak az ennyim rövidebb, és ha rám/ránk hallgatsz ne vágasd le !

21/L

2011. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hány lánynak van műhaja csak azért, hogy hosszú legyen. Sokaknak meg sem nő magától ekkorára. Egyébként jó hogy nem tud divat lenni a hosszú haj, amikor az elmúlt években a divat miatt az erre fogékonyak levágatták a hajukat, azóta nem tudott ennyire visszanőni :)
2011. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
alulra ahol egyenesnek érzed, nyomkodj egy kis hajhabot és máris nem lesz az! de nagyon szép, tényleg!
2011. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Gyönyörű hajad van. :)

17/F

2011. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. okt. 31. 08:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!