Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom hogyan kezdjek neki?

Nem tudom hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok. Kb. 2-3 éve élénkvörös a hajam, de szeretnék valami mást. Az első hajfestésem volt szőke és most arra szeretnék visszatérni. Egyszer már le volt szívatva a hajam, akkor tértem át feketéről a vörösre.(kb 2-3 éve) Most nem tudom, h terhesen ez így mennyire káros? Nem szeretnék szalma vagy sárga színű szőkét, hanem ezüstös/platina szőkét szeretnék kihozni belőle. De félek, h sárga lesz, azt meg nagyon nem akarom.

Viszont babámnak sem akarok semmi rosszat!!! A dokimat megkérdeztem, ő nem ellenezte a hajfestést, viszont nem tudom, h a szőkítés még belefér e ? Mit ajánlotok? Segítsetek! Köszi


2011. okt. 31. 07:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felelősségteljes anya vagy ne fess kemikáliával. Várj pár hónapot és hennázz.
2011. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!