Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSETEK! Hogy győzzem meg...

SEGÍTSETEK! Hogy győzzem meg anyukámat? 13/L

Figyelt kérdés

Lécci olvassátok el, tudom hogy hosszú :

már régóta pattis az arcom... mostanába nagyon is... anya mondta nyáron, hogy elvisz a bőrgyógyászához. hát nem vitt... barátnőmet anyukája a heim pál-ba vitte el, adtak krémet (még nyár elején) és azóta jobb lett neki egy picivel....anya szerdán akar elvinni... rá akarom beszélni a kozmetikusra, mert a krém is csak felületes, a kozmetikus is, csak az hosszabban "hat" meg mellette használnám persze a krémet is. nem is olyan drága 3000ft.... annyira el vagyok keseredve a bőröm miatt, barátnőm ( a szintén csúnya bőrű) mondja h szép vagyok meg minden csak.... csakhát a bőröm...

Segítsetek hogy beszélhetném rá???

13/L


2011. okt. 31. 10:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én elmentem bőrdokihoz és egy csomót kellett kísérleteznem hogy megtaláljuk a nekem jó gyógyszert... viszont anyám ebben segített, mert látta hogy nekem olyan volt az arcom és nekem fájt is... meg néha nagyon durván kivörösödött az egész arcom valami allergiától és rettentően fájt... és mindig segített.. úgyhogy igazából én a bőrgyógyászt ajánlanám... de a krém nem "csak" felületes... az tök jó magában is ha megtalálod azt ami jó neked... :D
2011. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

én is el szeretnék menni mindenféleképpen bőrgyógyászhoz (reggel) és utána elmehetnénk kozmetikushoz, nem?

am köszi a válaszokat!! :)

2011. okt. 31. 13:07
 13/13 anonim ***** válasza:
67%
Miért ragaszkodsz ennyire a kozmetikushoz? Csak nem a barátnőid járnak ezért te is menni akarsz?! Első körben látogasd meg a dokit, előbb fog neked ssegíteni az általa felírt krém vagy tonik, mint a kozmetikus...
2011. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!