Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnák hosszú hajat...

Hogyan tudnák hosszú hajat rövid idő alatt? Esetleg valami hajnövekedés serkentő szer?

Figyelt kérdés
Nem hullik a hajam nincs se korpám se koszmóm, csupán annnyi hogy türelmetlen vagyok és próbálom a hajam növeszteni de egyszerűen már fél éve egy fél centit sem nő. Mit tehetnék? 12/l
2011. nov. 4. 12:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem a hajam mindig honapok alatt nagyon nagyra meg szokott noni (fiu vagyok, székely), és nem használok semmiféle csodaszert(nem akarom megkérdojelezni pl.a ricinusolaj hatását, nem is tudom hogy mi az). Annyit szeretnék hozzászólni, hogy próbálj(atok) meg tobb ovizet fogyasztani, mint eddig, esténként járjatok el a közeli sportpájára futni pár kört. Pihenéss közben körkörös mozdulatokkal masszírozzátok a fejbort , hogy az immár nagyobb nyomásu vér konnyebben ah hajhagymákhoz jussson. Ne vessétek meg a gyümölcsöket, zöldségeket sem!

Ferencz Alpár, Sepsiszentgyörgy

2013. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 macskamanci válasza:

1. Mikor én elkezdtem növeszteni, nyár volt, sűrűn öblítettem le a fejemet a kerti csapnál, míg ki nem folyt belőle a meleg víz és teljesen hideg nem lett, hajmosásnál alaposan masszírozni, ill. azon kívül is. Ezek jók a vérkeringésnek, gyorsíthatják a növekedést.

2. Válassz természetes összetevőjű, gyógynövényes sampont, pl. Médea, az olcsóbb is.

3. A ricinusolaj a hajvégekre jó, míg nődögél a hajad, megelőzheted hogy törjön a vége.

4. Egészséges életmód.

2014. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!