Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim vonalamat borotválom,...

Az intim vonalamat borotválom, de mindig kiperseg utána. Mit csináljak, hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés
MIt csináljak mert elég idegesítő hogy oan, főleg ha strandra megyek és az a legrosszabb benne, hogy nem múlik el csak egy hét múlva.
2007. júl. 21. 15:04
 1/4 anonim válasza:
100%
Vannak különböző szörtelenítő termékek! Ha az intim vonalat akarod leszörteleníteni akkkor inkább a krémet használd!
2007. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szőrtelenítő krémre szavaznék inkább, de ha már megtörtént a "baj", akkor segíthet egy kis hintőpor is a persegéseken. Tapasztalatom szerint könnyebben perseg ki a bőr, ha már nem elég éles a borotva pengéje, jobban el van használódva. Esetleg próbáld meg kicserélni...Nekem bevált.
2007. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én azokon a helyeken, amit szőrtelenítek, be szoktam kenni aloe verás krémmel (<=házi aloe növény belső részét kikaparni+v.milyen krém). Nekem segít.

2007. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlanám a szőrtelenítő krémeket! Rá is van írva, hogy intim területre tilos használni, mert sokkal csúnyább dolgokat okoz, mint hogy begyulladnak a szőrtüszők. Használj gyulladáscsökkentő krémeket. Nekem a nődoki Alsol-t írt fel. Vény nélkül kapható, és kb. 800 Ft.
2008. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!