Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Randim lesz 4 nap múlva, és...

Randim lesz 4 nap múlva, és egy csomó patti kijött és nem múlnak, biztos a hormonok és a stressz miatt. Mit tegyek, nem tudom őket elrejteni :S?

Figyelt kérdés
Szégyellek igy randizni menni, de lemondani sem akarom ez miatt. Ennyire még nem volt ilyen az arcom soha.. :(((((
2011. nov. 6. 10:08
 1/10 kendrazoltan ***** válasza:
Ha előző nap kicsit odakozmálsz szoliban, attól elmúlnak, bár a bőrödnek ugyebár nem tesz olyan jót...bár rég volt ilyesmi problémám, úgyhogy nem tudom, hogy ha valóban hormonális jellegű a dolog, akkor azokon segít-e...
2011. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vegyél aknesolt dm-be lehet vagy gyógyszertárban.Nekem az régebben segített mikor mér pattanásokkal harcoltam :D.

De ha van otthon hintőpor akkor az is segíthet picit leszárítani őket.

2011. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szívás.
2011. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne egyél semmi nasit, olajos magot, zsíros kaját addig, és reggel este mosd át alaposan. Vmi szárítós cuccot is bevethetsz. Vagy gyorsan menj el kozmetikushoz, ha kinyomkodja, akkor 4 nap alatt a pirosság is elmúlik.

Randin meg alapozó és korrektor.


De amúgy ha a pasinak egyébként bejössz, akkor ez nem fogja elrontani a randit. Ha nem jöttök össze, nem a pattanásaid miatt lesz, az biztos.

2011. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dermofil paszta!!! azt hiszem a rossmannban lehet kapni, bekened vele a pattanásokat, akár éjszakára is rajta hagyhatod, nekem bevált ;)
2011. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dermofil paszta? Azt lehet használni Aknesol mellé? Most azt terveztem venni, úgy olvastam hogy nagyon jók a tapasztalatok (többek közt itt is olvastam).
2011. nov. 6. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy lehet-e, én még nem kombináltam :)

de a dermofil természetes alapanyagokból készült, szóval nem hiszem, hogy ártana, viszont mindenképp hidratáld a bőröd, nehogy túlságosan kiszáradjon, mert akkor csak rosszabb lesz

2011. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, és még csak egy kérdés? Mennyi pénz ez a paszta?
2011. nov. 6. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:

estére addig minden nap hintőporozd be! és randikor egy kis alapozó, de nem sok:D

de amúgy szerintem ha tetszel neki, nem pár pattanáson fog múlni a dolog:D

2011. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azt hiszem 1000 Ft körül van, de nagyon sok van benne, szóval kb. 3 évre is elég
2011. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!