Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a stressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a stressz kihatással van ugye a menstruációra, de vajon mennyi ideig várjak?

Figyelt kérdés
Szóval, az utübbi időben nagyon sokat idegeskedtem, és tudom, hogy ilyenkor késhet a menstruáció. Csak azt nem tudom, vajon mennyit várjak, és mikor keressem fel az orvosomat? Köszönöm
2011. márc. 9. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott emiatt késni.Ha nem vagy terhes akkor várj nyugodtan,de 2 hét múlva azért menj el dokihoz,persze az is lehet h. kimarad 1-2 petesejt.Mikor jött meg elöszőr,Mert lehet a korod miatt is, nekem 12 évesen jött meg, de 14 éves koromban volt h. hónapokig kimaradt,pedig szűz voltam és semmi más bajom nem volt,a doki azt mondta ez normális ilyen fiatalon.
2011. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, sosem volt rendszeres, még szűz vagyok, ezért nem mentem nőgyógyászhoz sem, eleve későn jött meg legelőször. és a csládban ez szinte örökletes.

Előbb utóbb nekem is orvoshoz kell mennem, mert amikor nem jön meg 3 hónapig utána, ha megjön bepótolja a kimaradt hónapokat is...

stressz miatt késhet, akár el is maradhat ...egy nyugodtabb időszakig

2011. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem, állapotos nem lehetek, mivel az utolsó menstruációm ota nem eshettem teherbe.

hát, már majdnem két hete késik.....és az utóbbi időben sokat is fogytam, szoval nem tudom, vajon a kettő dolog nem alapul-e egymasra.

20/L

2011. márc. 9. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!