Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jók a Syoss termékek?

Jók a Syoss termékek?

Figyelt kérdés
Bevállt?
2011. nov. 8. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

A regeneráló samponját próbáltam ki, de nagyon zsírosodott tőle a hajam.

A többi terméket nem tudom véleményezni.

2011. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Én a balzsamját próbáltam, de le kellett cserélnem. Fésüléskönnyítő lett volna, de csak gubancolódott tőle a hajam.

2011. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelenleg kapható, nem prémium árkategóriás termékekből a Syoss a legjobb. Nekem a sampon, balzsam,regeneráló, mind bevált, és a hajfesték is jó. Most is azzal festettem be a hajam, amit előtte elcsesztem egy másik hajfestékkel, és meglepődtem, hogy milyen jól befogta azt a borzalmat.
2011. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én vettem korpásodás elleni syoss sampont már másnap estére bezsírosodott a hajam tőle. rögtön túl is tettem rajta.
2011. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be. Ugyanazért, mint a többieknek.
2011. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az olajos balzsamnak semmi hatása nem volt a hajamon, mintha rá sem tettem volna, szóval az nem jó. Viszont a Moisture nevű pakolása nagyon bevált.
2011. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyenlőre csak hajfestékeket próbáltam és azoktól abszolút a várt eredményt kaptam, szóval nekem bevált
2011. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sampon próbáltam száraz hajra.....de semmi eredmény. Hajfesték sem jött be nekem, mert nagyon engedte a színét még 2-3 hét után is.
2011. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!