Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lesz azzal a pattanással,...

Mi lesz azzal a pattanással, amit nem nyomsz ki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 06:40
 1/2 anonim ***** válasza:
"megérik" és vagy kifakad magától, és utána nyom nélkül eltűnik, vagy simán beszárad és akkor sem marad nyoma. Irtó nehéz megállni, hogy ne nyomkodjam, de amit kinyomtam, az mind ronda maradt még két hónap múlva is, amit nem piszkáltam, az két nap alatt igy vagy úgy, de eltűnt. Szoktam használni zinc kenőcsöt a gyógyszertárból, az a legolcsóbb, vagy ha van pénzem, veszek valamit rá. De amióta nem nyomkodom, gyorsabban és szebben tűnnek el.
2011. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem nyomom ki,akkor hiába fejlődik vissza,heget hagy maga után.Illetve egy sötét foltot.Úgyhogy én igyekszem kinyomni amint lehet.Tűvel néha még rásegítek...Utána alkohollal összehúzom,és mehet rá sminkelés előtt hidratáló krém és rengeteg korrektor,alapozó...


:(

2011. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!