Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen haj? Ha elmegyek a...

Ez milyen haj? Ha elmegyek a fodrászhoz biztos megtudja igy csinálni? Vagy lehet hogy nincs hozzá iylen eszköze?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=oB9_BhkQAcA

nagyon tetszik és szeretnék iylen hajat tablóképre.


2011. nov. 23. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
fodrász biztosan meg tudja csinálni. nem szükséges hozzá pont ilyen eszköz, máshogy is be lehet hullámosítani
2011. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen hosszú a hajad, de nekem hasonlóképpen néz ki, ha este hajat mosok, kifésülöm, behajhabozom és lehetőleg minél előrébb kezdve befonom (végül is anyu fonja, mert magamnak nem tudom így).

http://www.youtube.com/watch?v=3nXQXC72_xA szóval így, csak vizesen és magasabbról kezdve. Másnap kibontva hasonló az eredmény, mint az általad linkelt videón. Egy próbát megér, ha nem tetszik, akkor marad a fodrász.

2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

az a helyzet hogy tépett rá volt vágva a hajam és most növesztem le. Én is beszoktam fonni a hajam alsó részét (ami nem volt felvágva, hátam közepéig ér) de a felső részt (vállamig ér) nem tudom befonni. Akkor megkérdezzem elötte hogy megtudja e igy csinálni vagy biztos megtudja??

ÉS esetleg tudnátok küldeni róla képet? mert próbáltam beirni de semmi iylesmit nem adott ki.

2011. nov. 23. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!