Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből ha szőkét szeretnék,...

Feketéből ha szőkét szeretnék, akkor első nekifutásra jó az, ha színleszedőt használ a fodrászom, majd pedig sötétbarnát fest a hajamra?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a sötétbarna az ugye majdhogynem fekete, így kell kezdeni a szőkévé válást kíméletesen?
2011. nov. 28. 18:43
 1/7 anonim válasza:
Legjobb szerintem ha semmit nem fest rá, annyi hogy ronda lesz a színe egy ideig amíg a végleges ki nem alakul.
2011. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Nekem meg pont ez az, hogy mondta, hogy mindenképp kell rá festeni rendes hajfestékkel is. Én csak azt furcsállom, hogy sötétbarnát kell vinnem. De ő azt ígérte, hogy 3-szori alkalomból már szőke leszek...és hogy most fizetnem kell ugyan többet mivel használ majd színeltávolítót, de legközelebb már nem kell ennyit fizetnem érte, mert már csak festés lesz...
2011. nov. 28. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél sötétbarnát mert megint fekete leszel foltosan, sötétszőkét inkább, mert igy barna leszel és nem fekete,de az is attól függ mennyire sikerül leszedni a szint.Csak onnan tudom hogy nekem is csinálták már és szép volt a sötét szőkétől.Szinleszedő van a dm-ben is meg a fodrászkellékesben is.
2011. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nekem leszívatta és utána foltos lett meg vöröses barnás szőke most és eléggé roncsolta bár mondjuk nekem gyorsan kellett a változás mert 3 hét múlva már el kell érnem a sötét aranyszőkét viszont hozzá vissza nem megyek ezt már i is tudjuk világosítani nem rossz nem rossz amúgy maga a hajszín bejönne ha nem lenne nagyon tarka.Viszont volt már olyan h leszedte a hajamból a feketét kaptam szőkítéssel szép középbarnát vettem rá ugyanolyan barnát és tényleg visszament feketébe :S
2011. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát fel fogom majd hívni a fodrászomat, mielőtt megveszem a festéket, mert szerintem se sötétbarnát kéne vinnem, hanem világosabb színt. De hogy lehet az, hogy ő ezt nem tudja?
2011. nov. 29. 10:38
 6/7 anonim válasza:
Hát ez elég furcsa tényleg, ráadásul ami a fodrászoknál a közép szőke nekem az még simán barna.
2011. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele. Most azt beszéltük meg hogy viszek sötétszőke festéket és szivatni fogja a fekete hajamat...ezután keni rá majd a sötétszőkét és szerinte csokibarnát kapunk így.
2011. nov. 29. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!