Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany fokon vasaljatok a...

Hany fokon vasaljatok a hajatokat?

Figyelt kérdés
A legkisebb fokozat is kivasalja szerintetek a hajat? En attol tartok, hogy azzal at kene mennem 3-4* egy tincsen..es nagyobb fokozattal eleg lenne 1*. Mit gondoltok? Es milyen gyakran vasaljatok? Hasznalton vmi hovedot, ha igen mit??

2011. nov. 30. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 naponta vasalom, hővédőt kéne már vennem, 160°-on vasalom, én a gyenge fokozat híve vagyok, úgy vettem észre, hogy így kevésbé töredezett is
2011. nov. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
én is 1-2 naponta vasalom 160°-on. nemrég kaptam toni&guy hővédőt és bevált
2011. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mindegy, én vasaltam így is, úgy is, mind tönkre teszi.

amúgy valóban jobba a magas (pl 200 fok), mert elég 1-2x áthúzni, a kisebbel meg 5-6x is át kell. és mind tönkreteszi. inkább az időtakarékosság miatt jobb a magas hőfok.

2011. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En 230...ma reggel eloszor 150..nem lett olyan egyenes...de ez is megfelel...atfogok szokni. Az a tony&guy hovedo nekem is bevallt..szeretem..de alig van kar benne..alig merem hasznapni, mert nem 10 ft.
2011. nov. 30. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:

én mindennap vasalom 210-en azzal nkm elég 1* áthuznom:) bár "hullámosabb/göndörebb" tincseknél 2*:)

120 azt hiszem a legalacsonyabb azzal nem érsz semmit 7-8* étkellhuzni és nem is tartos és nem is rendesen vasalja:)


eléggé rocsonja a hajam sajnos.bármióta hővédőt használok mintha sose töredezett volna el=).

2011. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom hogy inkább pl.200° körül hatékonyabb mint többször átvasalni 160°on.az nem is egyenesíti ki annyira,a 200-as meg igen:)
2011. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 180-on vasalom, de 160 fokon se kellene többször áthúznom. Ha lassan húzzátok, és úgy, hogy végighúzzátok rajta a fésűt, mögötte meg jön a vasaló, akkor egyszer is bőven elég áthúzni. Mondjuk akinek nagyon göndör haja van, annak jobb a magasabb fok. 160 fok alatt én sem vasalnám, az elég "alacsony". :D Ja és Syoss hővédőt használok.
2011. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!