Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitseg! Nagyon pattanasos a...

Segitseg! Nagyon pattanasos a borom es mar szinte mindent kiprobaltam. Meg valami ajanlat?

Figyelt kérdés

orvostol: zynerit aztan skinoren(mindketto elso heten hasznalt utanna semmi)

Hazilag: Eleszto(ettem is kentem is)

Fogrem(semmi)

UI:Reggel alig latszanak, del-delutan rengeteg elojon.

(Szarjam le oket mert kinovom?17 fiu)


2011. dec. 1. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

gyógyszert nem kaptál az orvostól?

kozmetikai kezelés?

2011. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
már úgy értem, szájon át szedhető gyógyszert - nem krémet
2011. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

menj vissza az orvoshoz, valóban vannak gyógyszerek, azok jobban hatnak.

Első körben valami antibiotikumot kapsz, valószínűleg ennyi elég is lesz, ha súlyosabb a probléma, jöhetnek az izotretinoidok.

2011. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem kaptam csak kremet, amugy mik azok a izotretinoidok?
2011. dec. 1. 12:14
 5/13 anonim válasza:
100%

Bár a tüneti kezelés sem utolsó, elsősorban belül keresendőek az okok! A pattanások mindig azt jelzik, ha valami belül nincs rendben, esetleg az életmódoddal! Oké, hogy megszüntetjük kívülről, de ha belül nem rakunk rendet, előbb utóbb újra előjönnek! Én is ebben a cipőben jártam pár éve, szinte mindent kipróbáltam, ideig óráig működtek, de aztán újra előjött. Életmódváltásba kezdtem, ami lassan, de biztosan meghozta a változást. Nem vagyok bio életmód követő, de sok mindent változtattam. Csak vizet iszom, napi2-3 litert, és sokkal kevesebb csokit mint régen. nem eszem chipseket, kekszeket, sütiket igen, de mértékkel, heti 1x sütök, abból kb fél tepsi az enyém :D Szóval, a nagyon fűszeres, mű dolgokat elhagytam, és most, 1 éve szebb a bőröm mint valaha!

Szóval alapvetően benn kell rendet rakni! Eleinte nagyon nehéz, de megéri! Ha érdekel, szívesen írok róla!

2011. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy előttem írták, belül van a gond, belülről kell kezelni. Főként a helytelen étkezés szokott az oka lenni, a sok fűszeres, olajos kaja, meg cukros üdítőket el kell felejteni. Sok vizet kell inni, odafigyelni mit eszel.
2011. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A bőrradírt is kipróbáltad már? Ha nem egy próbát mindenképp megér. Ajánlani ezt tudom: [link]

Nagyon jó, nem csak szerintem :)

2011. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hat csipszet 1xeszek 1 honapban kekszet eggyaltalan fuszeres kajakat is nagyon ritkan mivel csak rizset eszek mikor milyen hussak v csirkemajjal(kondizas miatt) hawerokkal minden nap megiszok 1 colat..de amugyis le akartam valtani forraltborra, na es napi 2-3 cigi...az art?
2011. dec. 1. 19:13
 9/13 anonim ***** válasza:

hintőpor. kend be az arcod este, reggel mosd le, ami még maradt.

és kérlek ne írj w-vel.

2011. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kuldenel 1 linket valami normalis markaval kerlek? es bocs csak a haverokat irtam w-vel:P
2011. dec. 1. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!