Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanasos vagyok,...

Nagyon pattanasos vagyok, marevek ota. Mindent kiprobaltam szinte. Tudtok olyan cuccokat amik egy het alatt eltuntetik oket?

Figyelt kérdés
Es angliaba is kaphato legyen pls.
2011. dec. 6. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy bőrgyógyászhoz. Ha már évek óta húzódik és nem javul, akkor érdemes megmutatni szakorvosnak, aztán majd a gyógyszertárban kotyvasztanak rá valamit.
2011. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az voltam, és szedtem direkt pattanásokra gyógyszert. Egy hónap alatt nagyon sokat javult a helyzet. Tudom ajánlani! Csak ahhoz havi vérvétel szükséges (legalábbis amit én szedtem, kellett), és azt hiszem 3 hónapig tart a "kúra". Egy hét alatt ne várj csodát!
2011. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zineryt.! :)

nekem bevált. 1hét után meg főleg.

2011. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második! Csak nem Sotret-et szedtél?
2011. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aknemycin oldat.
2011. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!