Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem/szőkítsem a...

Mivel fessem/szőkítsem a hajam, hogy szép platina szőke legyen megint?

Figyelt kérdés
Kallosos szőkítőporral csináltam eddig a hajam és 12%os oxyval eddig szépen le is szívta szőkére a sötétbarna hajam és azután befestettem és nagyon jó színe lett.De most...Ugyan úgy csináltam mint eddig de most valami borzasztó narancssárga lett a töve még a festék sem segített rajta és most nem tudom,hogy mit csináljak légyszi segítsetek a hamvasítótól csak jobban látszik,hogy narancs a töve.
2009. máj. 15. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél 9/1 es festéket ami egy hamvas szőke és csak a tövére vidd fel 6% os oxigentával.

Hatóidő minimum 40-45perc,hiába 30va ráírva.


Nekem ez bevált eddig.

Sok sikert!

2009. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kallos és a 12%-os oxi nekem is csak narancssárgásra szívja le. Utána rá szoktam festeni Palette sarki ezüst szőkével, és az szépen lehamvasítja. (Mivel elvileg ez világosító árnyalat!)Nekem eddig ez tökéletesen bevált, szép hamvas szőke a hajam.

Nem lehet, hogy túl nagy volt a lenövésed és amiatt nem sikerült?


Sok sikert!

2009. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:D a lenővésem csak egy centi volt ezértis nem értem miért lett ilyen borzasztó
2009. máj. 15. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:

őőőő..hülyén hangozhat

de nem lehet h menstruáltál mikor festetted?

az okozhat iylet..állitolag

2010. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!