Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapi "frizurák"? Te...

Mindennapi "frizurák"? Te hogy hordod a hajad hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Középhosszú, kb 10 centivel váll alá érő hajam van, és nem tudom, hogy hordhatnám... Sokszor leengedve van, néha oldalra tűzöm, néha "hátrahányom", kb csak így hátra van csapva, olykor felkötöm, de simán elválasztva sosincs, nincs is olyan sok hajam, kevés sem, de azért nem a legdúsabb, és a súlya is húzza, szóval elég lapos... Ti hogy hordjátok a hajatokat? Esetleg valaki linkelne képeket, hogy milyeneket csinálhatnék, ami egyszerű is, de jól is néz ki? Egyébként a felkötésen belül néha csinálok olyan "balerina kontyot", néha meg simán felkötöm, azt feltupírozom, és letűzgélem, szóval ilyen bubi...


Ha valaki tud valami aranyos, szép, egyszerű hajat, szivesen venném.. Köszi:)


2011. dec. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem hosszú hajam van (derék alá ér) és szeretem, is de mostanában már csak felkötöm lófarokba, vagy befonom. idegeseít amikor ki ven engedve mert csak kócolódik aztán meg fáj ha fésülöm, és csak a a szenvedés van vele, ezért általában csak hetente 1x vagy max 2x van kiengedve ://
2011. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában kiengedve hordom, vagy befonva, laza kontyba.

Ha van hajvasalód, azzal egyszerű, mégis mutatós frizurát tudsz csinálni magadnak. Például egyik nap begöndöríted ilyenre( [link] ), másik nap simán kivasalod, stb. Esetleg ilyen masnis kontyot csinálsz magadnak( [link] ). Befonod az egészet, vagy csak pár tincset elöl ( [link] [link] )

2011. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van vasalóm, viszont nem nagyon használom, így is szögegyenes a hajam, szóval nem igazán van rá szükségem, néha próbáltam göndöríteni, de 10 percig tart, inkább ilyen laza hullámokat próbálnék beletenni, bár általában hagyom olyan frissen mosott alakúba, viszont ez az elöl fonott tetszik, ilyet kerestem..:) Úgyhogy köszi, ezzel fogok próbálkozni, mert szerintem tök egyedi, olyat is láttam, hogy valaki egy tincset így befon, meg mellé laza konty, vagy valami..:)
2011. dec. 17. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
En francia fonasban,vagy pedig otosi fonasban szoktam hordani,es a hajam kb olyan hosszu lehet,mint a tied,es nagyon suru,ezert neha nehez vele banni,de amugy en sem szeretem kiengedve hordani...Amugy meg most nagyon mennek ezek a laza kontyok es azokat is nagyon szeretem hordan,foleg sportolaskor :)
2011. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen kócos rendezetlen laza kontyok nagyon tetszenek, ha pl kilóg belőle egy-egy tincs, vagy bármi, de nekem egyenes a hajam az a baj, szóval ami másnak ilyen tök jól áll, meg tényleg olyan kontyos, az nekem egy ilyen hurok a hajamban, és kb annyi.:S
2011. dec. 18. 12:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy valahogy behullámosítgatom, és úgy megpróbálom, csak sok idő is, meg sajnálom azért agyon égetni, hogy aztán felfogjam... Meg egyébként is most elég rossz a minősége, mert eredetileg ilyen szőkés a hajam, de befestettem barnára, sokáig festve volt, aztán visszaszőkíttettem, úgyhogy az azért eléggé roncsolta...
2011. dec. 18. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!