Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire árt a hajnak a...

Mennyire árt a hajnak a mindennapi mosás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

inkább mosd mint vasal

max zsírosabb lesz tőle

2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon, Kiszárítja a bőröd,a haj töredezik, a hajápolók pedig vegyszerek.
2011. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sokkal hamarabb fog zsírosodni, volt biosz tanárom mesélte, hogy volt egy barátnője, aki szintén minden nap mosott hajat, végül ez annyira elfajult, hogy reggel hajat mosott és estére már csimbókos zsíros lett a haja, hónapokon keresztül kellett kendővel a fején járkálnia hajmosás nélkül, hogy visszaálljon a normális bioritmusa, heti 1-2 hajmosás elég, akárcsak fültisztításnál
2011. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Haha, persze :/ Én régen naponta mostam hajat, semmi bajom nem volt. Most szárazsampont használok, szóval elég 2-3naponta. Annyira nem zsíros, de sokkal jobban érzem magam, ha friss és jó illatú a hajam. Nyugodtan lehet naponta mosni.
2011. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon én épp ezért festettem be mert a hajfesték szárít. Nekem már elég 3 naponta hajat mosni:)
2011. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi köszi...:):)
2011. szept. 18. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
én hetente egyszer mosok hajat, mégis szép a hajam
2011. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!