Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neki van igaza vagy nekem?

Neki van igaza vagy nekem?

Figyelt kérdés

Anyám nem engedi,hogy bármit csináljak a hajammal.Nem vágathatok belole, még egy kicsit se,mert szerinte z igy jo neked,de alényeg hogy már afejem is fáj tole,mert nem csak hosszu,de nagyon vastag is. nem festhetem be,mert akkor mindig kellessz festenem a hajamat,jo,hogy azt megengedi,hogy vasaljam,de azt csak ritkán csinálom,mert tudom, hogy árt a hajamnak,ami már igy is tonkre van.engem ez már nagyon zavar,foleg hogy nem nyirathatok belole.6 évesen volt a legrovidebb hajam,ami kb.a vállamig ért,azota mindig a derek aláig.ha már nagyon hosszu egy picit lenyir belole,de azt is o.hogyan vennétek rá az anyukátokat,hogy ne o mondja meg,mit tehettek a hajatokkal?

14/L


2011. dec. 21. 16:43
1 2
 1/12 Gerapppa válasza:
100%
Tudta nélkül elmész a fodrászhoz és utána hazamész olyan hajjal ami neked tetszik anyudnak meg annyit mondasz hogy "Na mivan Mutter!?"
2011. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha ilyet mondanék neki leutne az biztos
2011. dec. 21. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fognám és levágnám magamnak. Akkor úgysem tudna mit csinálni.
2011. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a hajvágás nem gond azt levágatom,leginkább a hajam festésével,mert ha a tudta nélkul befesteném akkor egy-két honapig hozzám se szolna,ami nekem nem igazán jo,mert akkor zsebpénzt sem kapnék.
2011. dec. 21. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
hát anyukád elég régimódinak tűnik... 14 éves vagy már, nem kell, hogy ő mondja meg, hogy milyen legyen a hajad! mondjuk azt megértem, hogy a hajfestést nem engedi, mert ha roncsolódott már a hajad, a hajfesték nem tesz neki jót.
2011. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hajfestés nem ajánlom, pláne nem 14 évesen megbánhatod azt még, anyudnak ebben igaza van. Próbálj meg vele leülni és megbeszélni, mondd el neki, hogy zavar a mindennapokban és REÁLIS dolgokat kérj. Tehát pl. nézzetek ki egy hajat KÖZÖSEN, ami neked tetszik és ő is elfogadja és vágassátok le olyanra. Egy kicsit rövidebb, megritkíttatod, esetleg fokozatosra vágatod, féloldalas frufru stb. Rengeteg lehetőség van. Én is szívesen befestetném a hajam, de tönkre vágja teljesen... Pont a napokban jött oda hozzám egy majdnem teljesen ismeretlen, hogy hadd fogja meg a hajam, mert annyira szép... :D Ne rontsd el már 14 évesen. :)
2011. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Régebben nekem se akarta engedni anyukám, hogy levágassam, mert már elég hosszú volt. Végül abba beleegyezett, aztán most, hogy megint hosszú, mindig visszaemlegeti, hogy az milyen jó voltXD.

Szóval lehet, hogyha levágatod, akkor már tetszeni fog neki.

A festést, hát, azt lehet, hogy nem fogja engedni. Ha sötétebb hajat akarsz, akkor használj fekete szinezőt, én olyat használtam, mielött festeni kezdem, és csak sötétbarnára kopott ki, pedig az eredeti hajam világosbarna. A szinezőt talán megengedné, mert z úgyis kijön, meg kevésbé káros.

2011. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

na az h nemengedi h levagasd, az durva es nem igazsagos....de 14 evesen a festes mellett en sem allok...

17/L

2011. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14 évesen miért akarod festetni a hajad?

Én is ennyi idős vagyok és még csak eszembe se jutott befesteni a hajam.. ráérek még arra..

amúgy meg ha annyira festetni akarod, akkor inkább csak melíroztasd be.. és egyetértek anyukáddal h nem engedi meg.

2011. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Befestetni én sem engedném!!!
2011. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!