Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így minden oké lesz hajfestésnél?

Így minden oké lesz hajfestésnél?

Figyelt kérdés
A hajam nyáron szőkítve lett mézszőkére (bár azt inkább nagyon világos barnának nevezném),aztán vörösre,most pedig feketére lett festve (1-2 hete).Ma este colorbe4-ral lemostam a feketét és a vöröset,most olyan a hajam mint nyáron.Se vörös se fekete nyomok nincsenek.Vettem egy palette natural colors skandináv szőke festéket.Hogyha azzal befestem normális színe lesz?
2011. dec. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Fhúha. Hát Te tudod, én pont ugyanezzel a festékkel festettem be egyszer a hajam és hát...Az elkövetkezendő hónapban voltam: sajtospizzafejű, csibehajú, napocskafejű. Szóval elég durván sárga volt tőle a hajam.:D
2011. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon sűrűn váltod a hajszíneket :S tönkremegy a hajad,h a végletekre fested aztán vissza a másikba. sztem nem lesz szép, min vagy csak a második hajfestésnél lesz talán már jó.
2011. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nem tom énis arra gondolok mint az elöző válaszolók

szerintem is pihentetni kéne a hajad kicsit és befesteni egy fajtára hogy jó legyen és ne menjen tönkre

de am syos hajfesték is jó szerintem, énis azzal festettem be, vörösre és irtó jól befogta

2011. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hát én mindenesetre megpróbálom.Ha veszek hamvasító sampont akkor is sárga lesz?
2011. dec. 23. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni. Ha a hajszined már régóta szőke és ugy kezd besárgulni akkor persze ott a hamvasító, de ha alapból a festék miatt lesz pl répasárga,abból nem csinál szőkét.
2011. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!