Melyik a jobb haj?

Figyelt kérdés
Le szeretném vágatni a hajam, de nem tudom eldönteni, milyen legyen. Szerintetek melyik a jobb? [link] vagy [link] v.barna színű a hajam, de nem akarom befestetni.. ha vkinek van valami jobb haj-ötlete, akkor linkelhet is!:)
2011. dec. 26. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

az első nem tetszik a második nagyon jó csak vigyázni kell a középen elválasztott hajjal mert nagyon kevés embernek áll jól

egyébként nekik szoktak még jó hajaik lenni amik ilyesmik:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

nekem az ő hajaik tetszenek még:)

2011. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

nekem a második jobban tetszik,mert azzal sokkal több mindent tudsz kezdeni,és könnyebb rajta változtatni ha megundtad.:)

2011. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első sokkal jobb.
2011. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem az első jobban tetszik mert az különlegesebb:)
2011. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a második sokkal jobb
2011. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első a nyerő, bár Ahley haja is gyönyörű, vannak fiúk, akik inkább a hosszabb hajat szeretik, és tényleg szép is. Ami azt illeti, szerintem praktikusabb is. felköthetek, kontyolhatod, göndörítheted, egyenesítheted, elválaszthatod oldalt, középen, fonhatod és igazából akármit, amit ki tudsz találni. Nekem mell alá érő hosszú hajam van. Sokszor eszembejut, hogy lehet jó lenne a rövid, mert ezt már néha nagyon unom, de amikor a fiúk ettől vannak elájulva és mindenki a hajamat dícséri, mert hosszú és szép, akkor azért meggondolom, hogy egyáltalán hogy juthatott eszembe, hogy levágassam. gondold meg! : ))
2011. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első nagyon vagány, nekem nagyon bejön. A második visszafogottab, és praktikusabb is, mert az elsőt nem tudod sokféleképpen megcsinálni. De én mindenképpen az elsőt vágatnám (persze ez nem mindenkinek áll jól!).
2011. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az elsőt vágatod, sokat fogsz még kínlódni a hajaddal.

Nekem nem tetszik, legalábbis ha én levágatnám a hosszú hajamat, szívbajt kapnék ha utána ott lenne az a kevés kis rövid valami. De te tudod.. Ne csak a modellt nézd hanem azt is hogy ez hogy menne az arcodhoz.

2011. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!