Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy a Revalid...

Létezik, hogy a Revalid kapszulától jobban hullik a haj? :S

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobban azért nem hullik tőle, de hogy semmit nem használ, azt bizonyíthatom. Hajhullás ellen szedj vitamikokat és ásványi anyagokat, nyomelemeket. Egyszerűen vegyél be naponta egy db. Elevitet és egyél sok nyers zöldséget és gyümölcsöt!
2009. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem abba kellett hagyni a Revalid szedését,mert kiütéses lettem tőle.Allergiás vagyok valamelyik összetevőjére.

A bőrgyógyász dicsérte,hogy nagyon jó kapszula és szokta ajánlani is a szedését.Lehet csak átmenetileg úgy érzed,hogy jobban hullik.Állítólag legalább 1 hónapig kell szedni,akkor kezdi kifejteni a hatását.

2009. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Tényleg csak vitamin kérdése a hullás? és ha szedek vitamint, akkor mikor áll meg, vagy csökken? Egyébként gyümit, és zöldséget azt eszek! :)
2009. máj. 20. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:

A revalid kapszulában is vitaminok meg nyomelemek vannak. Ahogy minden más hajhullás elleni kapszulában is. Van, akinek hat, van akinek nem.


Én most a hajtonikot használom, de én is azt tapasztaltam,amit te, olyan mintha jobban hullana.

2012. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!