Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem bír kiegyenesedni a...

Miért nem bír kiegyenesedni a hajam?

Figyelt kérdés

majdnem vállig érő hajam van,és már ott tartok,hogy naponta vasalom,de egyszerűen jobboldalt így sem akar kiegyenesedni,mert úgy van,hogy alapból egyenes a hajam,csak jobboldalt így kiáll a vége. és azt akárhányszor kivasalom,egyszerűen nem egyenesedik ki,pedig a hajvasalóm is jó,meg normálisan csinálom,meg minden,de azt a rész ott egyszerűen nem lesz egyenes hanem ha kicsit egyenesebb is lesz,5 perc múlva ugyanúgy visszaáll


és elég furán nézek így ki...


miért nem egyenesedik ki? mit csináljak?


14l


2012. jan. 5. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hajvasalód van? Velem is ez volt azt hittem szuper a hajvasalóm de most vettem egy remington s5500 és azzal ki tudom vasalni és elég sokáig egyenes a hajam! Hány fokon vasalod?? Én csak 230fokon tudom mert csak úgy jó!
2012. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ilyen Looking Good-os hajvasaló

azt nem lehet beállítani,hogy hány fokos legyen,de mások,akik ilyet használnak,azt mondják,nekik jó :|

2012. jan. 7. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom úgy vasald, hogy feltűzöd a tetejét és fokozatosan! Vagy vegyél remingtont ami 230fokig melegszik és állítható nekem csak az jó! Bárkiét kipróbáltam nem ért semmit pedig másoknak meg jó volt!
2012. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

bár mégegy hajvasalóra inkább nem költök pénzt,de végülis ez a felcsatolós jó ötlet :)

2012. jan. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!