Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ez a hajszín? Változatn...

Milyen ez a hajszín? Változatnál rajta?

Figyelt kérdés

Mivel lehetne feldobni(ha kell).


Köszi


[link]


2012. jan. 13. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
tűzpiros melírcsíkok? :D
2012. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a haj úgy szép, ahogy van. Nem kell feldobni semmivel.


F/31

2012. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jujjj:DDDD


Nem vagyok egy merész lány :DDDD inkább visszafogott, természetesebb megoldások érdekelnének:DDDD


de köszi!!

2012. jan. 13. 17:30
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszlónak meg köszi, kedves vagy:)
2012. jan. 13. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így szép ahogy van,hagyd így.
2012. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ényleg nagyon szép. :) Esetleg, ha nem széles az arcod, megpróbálhatod enyhén hullámosítani. Nekem keskeny-kissé ovális arcformám van és a hullámosítás nagyon szépen feldobja (sötétbarna, hátközépig érő a hajam). De a te hajadnál is bejöhet.
2012. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

majd megpróbálom egyszer-kétszer hullámosítani mert az nekem is nagyon tetszik, csak sajna elég béna vagyok hozzá:SS

eddig csak esküvőn volt hullámos hajam amit fodrász csinált...magamnak még nem csináltam....:S

2012. jan. 13. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen hajam volt és szőke melírt rakattam bele tök természetesnek tűnik és mindenki szerint nagyon szép hajam van :)
2012. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!