Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlanátok...

Milyen sampont ajánlanátok zsíros hajra, ami tényleg használ is, és 2 nap után nem úgy nézne ki a hajam, mint aki 2 hete mosta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pantent használok de van egy tökjo modszerem! Sima babahintőport vettem, s minden este lefekvés előtt beszorom vele a hajam (barna hajam van, igy elég ilyesztő vagyok fehéren) de reggelre szépen felszívodik, kijön. sokkal jobb ! Az én hajam is olyan a leirtak alapján mint a tied, s ezek után akár simán kibir 4-5 napot, s nem is tünik ápoltalannak! javaslom h probáld ki!
2009. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, kipróbálom, hátha nekem is bejön! :)
2009. máj. 27. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hajmosás után öblítsd ki előszőr vizzel , aztán pedig ecetes vízzel : ) fél liter vízbe kell kb 3 evőkanál ecet : )
2009. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A legjobb erre a célra a gyógyszertárban kapható Detergens Sulfuratum nevű sampon! Szuper!És csak párszáz Ft!
2009. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: Azt én is kipróbáltam, de mivel kéntartalmú, teljesen tönkretette a bőröm, szétmarta. Igaz nem zsírosodott egy jó darabig...Vigyázz vele!

Kérdezőnek: Ajánlom a bánfi termékeket, pl. csalánsampon, illetve, ha nem túl töredező a hajad, akkor ne használj balzsamot, mert attól még gyorsabban zsírosodik. Ha nagyon szárazak a hajvégeid, akkor pedig úgy balzsamozz, hogy a tövére ne nagyon menjen. A hintőpor pedig szuper, nekem is bevált!!! Sok sikert!

2009. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!