Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágattad már hosszú hajad...

Vágattad már hosszú hajad rövidre? Milyen érzés volt megválni a hajadtól?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

igen, fenék alá érő hajat vágattam egész fiúsra. mivel kaptam érte 50.000 ft-ot (parókának eladtam), volt mivel vigasztalnom magamat.

persze eleinte folyton odanyúltam hogy megigazítsam a már nemlétező copfomat, és nagyon furi volt, hogy érzem a szelet a nyakamon. Kb 2 hétbe telt, mire ezeket megszoktam, és így utólag rájöttem, hogy sokkal praktikusabb a rövid haj. azóta is rövid frizuráim vannak.

2009. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon utálok fodrászhoz járni, jó ha évente elmegyek. A hajam viszont nagyon gyorsan nő, egy év alatt a rövid (kb állig érő) hajamból jó derék közepéig érő haj lesz. Sose sajnálom mikor levágják, pedig a fodrászok mindig próbálnak győzködni, hogy ne vágassam le, hisz olyan szép, egészséges hajam van.
2009. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrég vágattam le a derékig érő hajamat vállig érőre. Nem volt semmilyen különös érzésem. Szerencsés vagyok, mert nekem is nagyon gyorsan nő a hajam, így hát nem sajnáltam. Sőt! Nem kell vele így annyit foglalkozni, és formázni is sokkal könnyebb.:)
2009. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer vágattam le a derékig érő hajamat vállig érőre, mindig megbántam utána, mert a derékig érő hajammal nincs annyi gond, azt lehúzza a súly és nem áll össze vissza mint a rövidebb.
2009. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen a fenékig érő hajamat vállig érőre vágattam, nagyon boldog voltam utána, hogy végre megszabadultam tőle és nem volt nehéz és meleg :D
2009. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen többször is volt ilyen, általában a derékig érő hajamat szoktam fiúsra nyiratni, v kleopátrásra. Nagyon rossz érzés utána, viszont a hosszú hajat is egy idő után nagyon nehéz gondozni:(
2009. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fenékig érő hajamat levágattam nagyon rövidre és eladtam hajfelvarrásra. Sajnos ez első válaszolónál kevesebbet kaptam érte (mindössze 5 ezret kaptam, plussz a vágást is ők állták...), szóval nem volt a legjobb üzlet.

Nagyon rossz volt, sokáig kerestem a hajam, nagyon furcsa volt...Szerencsére azóta megnőtt már és lassan derékig fog érni. :)

Többé nem vágatnám le rövidre, max. majd ha idős leszek és az fog jól állni.

2009. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
77%
Épp holnap megyek a fodrászhoz. Bár festést kértem, de lehet, hogy levágatom a hajam. Épp ma határoztam el magam erre....... mert itt a nyár, s sokkal jobban kezelhetö a hajam. S bár a barátom a hosszú hajért rajong; nem egyszer emlegette ... (miatta kezdtem el növeszteni!!)... ma már az´t panaszolja, hogy ha csókot ad a nyakamra, akkor zavarja a hajam. Tehát most ö akarja, hogy rövid legyen!! Holnap eleget teszek a kívánságának........ (nem beszélve arról, hogy egy jó vágás olyan elegánssá, modernné (+ fiatalossá) és nöiessé tesz, hogy sokkal ápoltabbnak és rendezettebbnek érzem magam) .....
2009. jún. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó derékig érő hajam levágattam fiusan rövidre...totál megbántam
2009. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen a derékig érő hajamat állig (nem vállig!) érőre vágattam. utána már nagyon bántam, mert amig hosszu volt, addig egyenes is volt...viszont hogy levágták, így kiderült, hogy GÖNDÖR :D azóta próbálom visszanöveszteni, de nekem nagyon lassan nő, meg persze azóta göndör is, ugyhogy kevésbé látszik ha nő.most már addig eljutottam, hogy elér a melltartópántomig(de csak kivasalva :( ).

soha többet nem vágatok belőle 5 cm-nél többet.

19L

2009. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!