Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miccsináljak? :D 3 különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miccsináljak? :D 3 különböző pasi, kapcsolat, érzés -nem hosszú a leírás!

Figyelt kérdés

1.pasi:

kell nekem,mert beleszerettem már majdnem 1 éve.reménykedem,hogy lehetne köztünk valami,de sokszor inkább az ellenkező jeleket adja. :/ (15éves,oszt.társ)


2.pasi:

neten elismertük egymásnak a tetszést,úgy volt,hogy összejövünk,de ennek már vagy 1,5hónapja,azóta csak 1x láttam,msnen néha rám ír,azt csüssz. -.-" (15éves,oszt.társ)


3.pasi:

majdnem 1,5éve járok vele,kisebb-nagyobb "megszakításokkal",ugyanis elég negatív belső tulajdonságokkal rendelkező srác(tróger),korábban úgy éreztem életem szerelme,mostanra már (a legutóbbi szakítás után) nem vagyok belé szerelmes,de attól még szeretem.ő is szeret engem,bár úgy érzem,hogy csak dugni akar. :/ (17éves,volt oszt.társ)


én meg 16 éves vagyok


előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 31. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Válaszd azt amelyik számodra tetszik, úgy is az a fontos. Helyetted nem tud senki sem dönteni, pláne, hogy nem is ismerjük őket.
2011. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem a 3 közül egyik se. Keress egy újabbat, ha ennyire bizonytalan vagy.
2011. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miccsináljak? helyett Mit csináljak? a helyes.
2011. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

mindhárman tetszenek,csak pont az "elérhetetlen" számomra a kitűzött cél,akibe szerelmes is vagyok. :/ él bennem a remény,ami szar ebben a helyzetben szar.

tudom,hogy egyáltalán hülyeség volt feltenni ezt a kérdést,de valami véleményszerűséget várok vagy nem is tudom...amúgy azért írtam ki,mert unatkoztam,meg nem is igazán szoktam kérdést kiírni :D

2011. máj. 31. 15:18
 5/9 A kérdező kommentje:
tudok helyesen írni! :D szándékosan írtam így,a figyelem felkeltéseként xD
2011. máj. 31. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
második tűnik legnormálisabbnak leírás alapján...
2011. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elsö:D
2011. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem szerint: Szerintem szakíts a mostani barátoddal mert semmi értelme ha csak veszekedtek, és ha már nem vagy bele szerelmes.(tapasztalatból mondom) Helyedben vagy új fiút keresnék, vagy még egy kicsit várnák hátha megtalálom az igazit :) Itt a 3 fiú közül nem lehetne egy jó kapcsolatot teremteni, és ha osztálytársad az nem lehet jó érzés, majd ha szakítotok...mert fogod látni még 2 évig őt. :) :D
2013. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez már több mint 2 éve volt, de azért köszi a választ :D
2013. nov. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!