Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen cél, áldozat...

Lányok! Milyen cél, áldozat vagy indok érdekében vágnátok le gyönyörű, hosszú hajatokat teljesen kopaszra? Mi lenne az, amiért cserébe eldobnátok szépségetek, megcsúnyulnátok?

Figyelt kérdés
Vannak olyan nők, akik egy film kedvéért (Pl V mint Vérbosszú), van aki depresszió kifejezése miatt, van aki önkínzó és többé nem akar szép lenni, van aki egy áldozatért teszi ezt vagy nagy cél érdekében, van aki csak változást szeretne stb... A kérdésem, hogy ti miért cserébe dobnátok el szépségeteket, vágtátok le hajatokat teljesen?
2012. jan. 23. 13:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak haj! Visszanő!

Nekem volt már rövid is, hosszú is, mikor hogy. Most éppen rövid, mert ez kényelmesebb. Jól van levágva, csinos, nekem tetszik. De bármikor levágnám kopaszra, ha valami nyomós indok lenne rá. Egy nő nem a haja hosszától lesz szép vagy csúnya, nem kell túlmisztifikálni.

2012. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a hajam nem jelent semmi különöset. Most kb hátközépig ér,de mindig össze van fogva copfba vagy kontyba,ezért túl sok jelentősége nincs is. Ugyan nem volt még igazán rövid hajam,de arra már voltpélda,hogy 20 centit vágattam belőle.Persze mindenki szörnyülködött meg kérdezték,hogy nem sajnálom-e stb,de én nem éreztem semmit,úgyhogy szerintem az igazán rövid hajat is bevállalnám egyszer,ha majd lesz vmi indítékom,akár hirtelen felindulás,akár szerelmi bánat...de ha fizetnének érte vagy ha valakinek szüksége lenne rá,hátnem gondolkodnék sokat.Szerintem sem egyenlő a hosszú haj a szépséggel,úgyhogy attól nem félnék,hogy csúnyább leszek,max furcsa lenne először.
2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rövid a hajam, az arcom nem torzul el. Azon már túl vagyok, hogy lázadásból levágom 1 centire, egyszer megtettem, és volt bő 1 év amikor pont olyan hosszú volt, hogy nem tudott normálisan kinézni. Annyira nem szép, hogy fizessenek érte. Ha tudom, hogy ezáltal egy rákbeteg parókát kaphat, megtenném, de csak akkor, ha biztos vagyok benne, hogy a hajam alkalmas a célra. Szolidaritásból - a leendő gyerekem kedvéért esetleg, de nem bárkiért. Még amit el tudnék képzelni (mivel babonás vagyok), hogy fogadalomból levágassam - bár elég sok mindenen átmentem már, szóval nem tudom, mi kéne ahhoz, hogy megtegyem.
2012. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha bekapná a fogaskerék és választanom kéne hogy vele megy a fejem is, vagy elnyisszantom ^^


Viccet félretéve bármilyen olyan helyzetben, ami tényleg fontosabb a személyes kinézetnél, pl ha műtétem van, hasonlók.

2012. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van olyan az életében mikor csak úgy kedve van a változáshoz. Nekem hosszú hajam van de most épp azon gondolkodom hogy levágatnám. Ha meg már nem csak a végét akkor legyen egészen rövid. Lehet tüsi is akár.

Más eeetben pl. ha a páromak tetszene én nem tervezném de ő kérne erre akkor is engedném neki hogy megnyírjon és nem megfelelésből. Egyszerűen jónak tartom ha nyíltan mindenről lehet beszélni és fontos a másik.

2019. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Így 7 év távlatából nézve milyen undorító és manipulatív ez a kérdés! Akkoriban még nem láttam át ezeket, most már tapasztaltabb vagyok.
2019. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!