Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érnek valamit a különleges...

Érnek valamit a különleges samponok, balzsamok, vagy csak reklám duma?

Figyelt kérdés

Van sampon, ami egyenesíti a ahajt, balzsam, ami kifejezetten festett ahjra való... satöbbi.

Most ezek érnek valamit, mármint, sokkal másabbak, minmt egy sima sampon, balzsam, vagy csak fduma, hogy drágábban adják el?

Mi lesz, ha mondjuk egy festett ahjta való balzsamot használok az én eredeti hajamra?



2012. jan. 23. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek más az összetevője így másképp hat.

Én már sokszor váltottam teljes hajápoló szetteket mert mire meglett a legjobb.

A hajam sokáig vékony, töredezett és zsíros volt. 2-3 naponta mosni kellett mert már csimbókokban lógott.

Bánfi hajszeszt meg Bojtorján hajszeszt használtam meg élesztőt elkevertem kamilla meg csalánteába. Az volt a pakolás. Aztán átváltottam a Glis Kur-ra az a legjobb.

Pár év alatt teljes volt a változás. Már sokkal vastagabb, sűrűbb a hajam és elég 7-8 naponta mosni. A fodrászom teljesen kiakadt amikor találkoztunk. Kamaszkoromig hozzá jártam, majd évekig sehova és pár év múlva mikor találkoztunk elcsodálkozott a végeredményen. Azt mondta olyan dús, erős mint a lószőr:)))hehe.

Volt olyan balzsam amitől még csak zsírosabb lett a head and sholders-től meg még korpásabb lett mint volt.

Szóval van különbség néha váltani kell mert megszokja a haj. Szívesebben használok gyógynövényes dolgokat, de a Glis Kur mindig visszatér az nagyon bevált. A reklámok nagy része erősen túloz nem kell hinni nekik, személyesen kell kipróbálni sokszor a névtelen cuccok jobbak.

2012. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az összes ugyanolyan, egyetlen kivétel van, a kérastase. tapasztalatból mondom. olyankor mindenki dicséri és tényleg gyönyörő a hajam. a body shopos sem rossz, de a többi nekem nem jó. ha sima hajra festettre valót használsz, elvileg gyengédebb, de semmi baj. én is szoktam, és én se festem.
2012. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!