Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első hajfestés lenne ,  megéri...

Első hajfestés lenne ,  megéri ?  

Figyelt kérdés

Oxigénes vízzel világosítottam a hajam ami most kb.  ilyen: www.google. Ro/imgres? Q=sötétszőke&hl=hu&gbv=2&biw=1024&bih=643&tbm=isch&tbnid=HybrTgmdYAic_M:&imgrefurl= [link] Kerek arcom van és így nem lett épp előnyös


most ilyet szeretnek: [link] . Az erediti szin is ilyen lenne.


2012. jan. 24. 17:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
rosz volt a link, most kb ilyen: [link]
2012. jan. 24. 17:28
 2/13 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2012. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pontosítok akkor: Nem lesz valami baja a hajamnak és nagyon fog látszani az eltérés, milyen színű hajfestéket használjak? 14/L
2012. jan. 24. 17:39
 4/13 anonim ***** válasza:
A hajfestés semmiképp nem jó a hajadnak, és szerintem még fiatal is vagy hozzá. Neked kell eldöntened, hogy bevállalsz-e egy kis kockázatot az áhított haj érdekében-mivel ha egyszer befested, utána folyamatosan festened kell majd...Na nem mintha olyan vészesen súlyos dolog lenne ez a hajfestés.De azért Te még elég fiatal vagy.
2012. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalomnak nem lenne jó? Mert az eredeti hajam is ilyen lenne, csak az oxigénes víz miatt eléggé világos barna lett.
2012. jan. 24. 17:47
 6/13 anonim ***** válasza:
áá értem már! akkor szerintem elég egyszer is, igen, bocsi az elkerülte a figyelmem, hogy az eredeti hajad is ilyen.
2012. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amúgy mi az az oxigénes víz? vagy ez hogy történik, leírnád nekem?:)
2012. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Patikában lehet venni sebtisztításra van azt hiszem. Csak simán megvizezed vele a hajad és kb. a második, harmadik alkalomra már olyan szőkésebb lesz.
2012. jan. 24. 18:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbálgass festéksamponokat először, azok mire lenőnek, kb. ki is kopnak. Első tartós hajszínemet én is így kerestem meg.
2012. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem, hogy ezt a samponos dolgot próbálgatom meg inkább, mert félek, hogy elrontom plusz azt sem szeretném ha látszana a lényeg, hogy megkapjam az eredeti hajszín. A hajszínező samponok kb. mennyibe kerülnek?

2012. jan. 24. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!