Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogyan szőrtelenítenétek?

Lányok! Hogyan szőrtelenítenétek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szőrtelenítettem a puncim (bikinivonalban) és annak környékét; a combomon.Most ismét lágy szőröcskék borítják a combomat s szeretnék kapni hatásosabb borotválási technikát vagy valami eltüntető praktikát Tőletek :) Azon gondolkodom, hogy le kellene szednem az egész nemi szervemről a szőrt. Mivel és hogyan álljak neki? Irritációtól és szőrbenövéstől félek. Előre is köszi! 19/L
2009. máj. 28. 22:32
 1/4 anonim válasza:

Szija!

Szerintem a leghatásosabb módszer a gyantázás, mivel az tövestől kitépi a szőrt.Keress fel egy jó kozmetikust , és ő majd elintézi neked.NE FÉLJ, NEM FOG FÁJNI...REMÉLJÜK. Bár ha sokat borotváltad, akkor lehet megerősödött a szőr és egy kicsit kellemetlen élmény lesz.(De NEKEM NEM FÁJT=)). (amúgy pont ma voltam az első fazon-gyantázásomn :D

2009. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom ti hogy vagytok vele de nekem nagyon fáj a gyanta. én borotválni szoktam, bár tényleg elég csunyák a piros pöttyök stb
2009. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyantázás valóban a leghatásosabb, kb 3 hétig sima marad a bőröd, de fájni fog...maxixmum nem annyira, de fog....a gyulladás elkerülhetetlen egy idő után a szőrbenövések miatt, de még mindig a gyanta a leghatásosabb módszer.
2009. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha intim helyen gyantáztattok, akkor meddig gyantázzák le? Lábak között is , a nagyajkakat is??
2009. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!