Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabításon gondolkodom...

Hajhosszabításon gondolkodom és már rá is kerestem neten azt irták hogy 2-3 hónap után le kell szedni és újrarakni ilyenkor újra megkell venni a hajat?

Figyelt kérdés
lécci irjatok tapasztalatokat és hogy egyáltalán jó dolog e hogy megakarom csináltatni
2009. máj. 29. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki megcsináltatta, de neki nagyon látszik, hogy mű. Az eredeti haja vállig ér, a hosszabbított hátközépig. Ahogyan forgatja a fejét, látszik, hogy nem az eredeti haja, szögegyenesen áll, míg a sajátja felette szépen hullámzik.
2009. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A hajat nem kell minden alkalommal újra venni, csak akkor amikor "elkopik", viszont az eltart egy jó ideig. Anyum varratott fel hajat, a saját hajából fonatot csináltak a fején, és ahhoz varrták a póthajat. Neki nem látszik, hogy nem az eredeti, viszont ha nem igazítja meg jól, akkor a varratok látszanak. Ha rászánod magad, figyelj oda, hogy jó minőségű hajat varrass fel!

2009. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hőillesztett derékig érő hajam van!És senki nem mondta eddig,h műnek látszik!Fontos,hogy európai hajat vegyél,és hogy hozzáértő ember tegye fel!Az európai hajak évekig bírják, ha megfelelően ápolod őket!
2009. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm én is hőillsztésen gondolkozom csak hát 16 évrs vagyok és anyumék nem fogják megengedni pedig nagyon hullik a hajam és nekem ze a mindenem
2009. máj. 30. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!