Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 hajfesték leszedő...

Colour B4 hajfesték leszedő mennyire káros?

Figyelt kérdés

Feketére volt festve a hajam, de kb 3-4 hónapja festettem utoljára. Le szeretném szedni, csak éppen vigyáznom is kell a hajamra, mivel komoly hajhullásom volt, egy betegség miatt.

A fodrász nem vállalta a leszívatást.

De meg szeretnék szabadulni tőle, mert már nem is fekete nem is barna. Sötétszőkét szerettem volna, de mostanában sajnos nem lehetséges =(


2012. febr. 3. 14:51
 1/1 anonim válasza:
Gondolom már nem aktúális. De azért leirom, ezt mindeképp fodrásszal kell csináltatni. Ammónia mentes leszívástól kezdve minden van, sok fodrász nem vállalja mert macerás. Az enyém nem problémázik semmin szerencsére csinálja amit kérek nekem is leszívták. Nem haltam bele ;)
2017. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!