Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok felé intim szőrteleníté...

Skarma kérdése:

Lányok felé intim szőrtelenítési kérdés? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lányok, ti hogyan oldjátok meg a szőrtelenítést ott lent? Ki mit használ? Én eddig mindig csak fazoníroztam magamnak, de most van barátom és kiderült, hogy neki eddig csak csupasz lányokkal volt dolga. Megpróbáltam borotvával lenyírni magamnak, de szedett-vedett és sebes lett, és még lentebb szőrös maradt...

Ennek mi a módja, hogy csináljam? Ráadásul furcsán is érzem magam tőle.


Bocsi, ha hülye kérdés, de még sosem kellett ezzel foglalkoznom...


19/L



2012. febr. 3. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem. Attól, hogy eddig csupasz barátnői voltak, neked nem kell olyanná válni, mint az exei. Ha elvárja, te meg ugrasz, mint egy pincsikutya, nem lesz hosszú életű kapcsolat.
2012. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, egyáltalán nem várja el, de nagyon szeretnék tetszeni neki...
2012. febr. 3. 21:11
 3/4 anonim válasza:

Én borotvát használok. Mivel a párom bőre nagyon érzékeny, az ő dolgai jók nekem is ott... Persze ezt nem úgy kell értelmezni, hogy azt használom lent, amit ő az arcánál... xD

A borotva is férfi (Gilette), meg az az utáni gél is. Nekem bejön. :D


Persze, az gond, hogy erősödhet a szőrzet, stb, de ez a borotva velejárója. (Egyébként L'oreal cuccok)


Ismerek epilálót és GYANTÁZÓT is. De ezeknek nézz utána, mert nem biztos, hogy egészséges is pl ott gyantázni, de biztos megvannak az egészségügyileg megfelelő eszközök manapság. :)

2012. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A L'oreal-os részt 1 bekezdéssel fentebb szántam, de gondolom, értelmezhető. :D
2012. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!