Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg anyukámnak h...

Hogy mondjam meg anyukámnak h vegyen nekem epilátort?

Figyelt kérdés
unom a borotvát és sűrűn kell.. :S
2009. jún. 2. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

esetleg nem lesz a közeljövőben szülinapod névnapod.?.

én anno a zsebpénzemből vettem meg nem szóltam senkinek sem hogy én epilátort fogok venni.

ha nincs pénzed akkor csak egyszerűen mondd meg, nem tudom milyen az anyukád ha konzervatív típus akkor nehezen fog belemenni,hallottam már olyat akinek a szülei nem engedték meg hogy szőrtelenítse a lábát ez csak egy példa volt :)

MOndd meg hogy szeretnél egyet nem nagy dolog a legalap gép is megfelel, már 5-6 Ezerért lehet megvásárolni a boltokban.Már az összes barátnőidnek is iylen van,,utálod a borotvát mindig megvágod magad,az epilátor meg sokáig elég

Ne bízd anyukádra együtt menjetek !

mond hogy nem kell ajándék karácsonyra meg szülinapra csak ezt vedd meg nekem létszíves!!:DD ez általában akkor hatásos ha már ott vagytok a kiszemelt termék mellett .

2009. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu!

Lécci vegyél nekem 1 epilátort, mert a borotvától frászt kapok, olyan sűrűn kell borotválkozni. Az epilátorral sokkal tartósabb hatást érhetek el, és (elvileg) kevesebb, és gyengébb is lesz tőle a szőrzetem."


Kb így szerintem

2009. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj vele vásárolni és ha meglátod akkor mondd neki, "nézd anyu milyen olcsó, máshol sokkal drágábban láttam, tök jó lenne egy ilyen, nem kéne annyit borotválkozni".

Én is valahogy így csináltam, igaz nem azonnal kaptam meg hanem aztán szülinapomra, + nagy csalódás volt az epilátor, úgyhogy nem is igazán használom.

2009. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
öm a gond csak az h a borotva is titkos XD arrolsetud :/
2009. jún. 2. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
nemtudnál magadnak venni?
2009. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, borotvát is barátnőmmel mentem el venni.

Hány éves vagy?

Szerintem már nyugodtan elmondhatnád neki.

Én egyszerűen csak előálltam vele. Egyszer egy üzletben akciós volt a borotva + ajándék is volt hozzá és mondtam neki, hogy vegye már meg nekem munkába menet.

Nem szólt semmit, megvette.

Epilátort is együtt mentünk venni, én fizettem így nem szólt :D nem emlékszem azt hogy vezettem fel, de én sem tudok anyukámmal ilyesmikről beszélni. Vagyis nem tudtam... de aztán meguntam és egyszerűen mondtam neki mindig. pl. "Anya hétvégén ha ráérsz menjünk már le együtt a városba és nézzünk szét a xy-ban, mert meg akarom nézni milyen epilátorok vannak akciósak. Xy barátnőm is azt használ, és azt mondja sokkal jobban megéri, mint a borotva. Különben is nézd milyen szőrös a karom/lábam stb." Én is meglepődtem, de nem tesz rá megjegyzést és annyit mond, jól van. Esetleg ha olyan dologról van szó rákérdez, hogy minek kell de akkor elmagyarázom és megérti. Mondjuk én elég makacs vagyok és tudja, hogy amikor neki mondom akkor én már rég eldöntöttem.

2009. jún. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!