Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra száraz bőrrel mit...

Extra száraz bőrrel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több testápolót próbáltam már, Nivea Baba stb., egyik se segít. Nagyon száraz a bőröm az egész testemen, az oldalam még bekenés után is fáj, ha fekszek, a lábszáramon és combomon szinte mindig kirepedezik a bőr, a kezeimen is, nagyon fájdalmas, főleg az ujjaim között. Van valami különleges krém rá ami Nektek bevált, vagy ezzel inkább bőrgyógyászhoz kell már elmenni?:(
2012. febr. 14. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az olajokat.A füdővízbe is tehetsz így a bőrre tapad,mivel víz nem oldja.De vigyázz ne csússz el.Ezáltal nem bír a víz a bőrből olyan könnyen távozni.
2012. febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Babaolajat már használtan de vhogy rossz érzés volt. Fürdõkádam sajnos nincs, de talán kisérletezek a babatestápolókkal. :) köszi!
2012. febr. 15. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a zuhany alatt kend át magad vele,nagyon jól bezárja a vizet.
2012. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Henna válasza:

Nekem is száraz bőröm van..és csak nem olyan régen jöttem rá, hogy a testápolók csomagolásán nézni kell magát a típust(szuflé,krém,tej,balzsam,lotion). Kísérletezgettem mindegyikkel. A tapasztalatom az, hogy a legjobbak a száraz bőrre a kicsit zsírosabb állagú,de könnyen felszívódó, lotion, krém, vagy a balzsam. Nagyon jó az Avon Care termékcsalád tápláló testápolója kakaóvaj kivonattal,az avon Planet Spa termékcsalád mélyhidratáló testápolója mikrogyöngyökkel,melyek olivaolajat és tápláló olajokat tartalmaznak, a Planet spa holt-tengeri ásványokat tartalmazó testbalzsam, az Oriflame levendula+füge testkrém, illetve nagyon jó még szerintem a Fa 3 illóolajos Sensual&oil testápolója.

Az általam felsorolt testápolók mindegyikét kipróbáltam nekem bevállt, maximum az illatuk miatt cserélgetem őket, hogy ne unjam meg:), mert mindnek nagyon kellemes és tartós az illata!Remélem tudtam segíteni!Ha kérdeznél még a termékekről írj nyugodtan!

2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!