Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajhosszabbítási...

Lovelyne kérdése:

Melyik hajhosszabbítási módszer a legkímélőbb a haj számára?

Figyelt kérdés

Ha leveszik a póthajat tényleg csomókba hullik ki az ember haja a művelet során?Vagy ez csak rémtörténet?:D

Akinek póthaja van,milyen szerekkel ápolja, h szép legyen,mert én már láttam olyan lányt akinek nagyon csúnya volt a haja és az elég visszataszító látvány tud lenni.


2012. febr. 17. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyat, akin ne fogott volna el undor, ha kiszúrtam, hogy póthaja volt... Ápold rendesen a sajátod, félévente vágasd le a töredezett végeket, majd megnő...
2012. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Undor?De miért??? szerintnem nincs abban semmi rossz ha valakinek póthaja van.Az is tud szép lenni.Nem értelek...na min1!
2012. febr. 17. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél csatos műhajat.
2012. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatos PÓThajat na.. :)
2012. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért fogta el az undor, mert szarul, szar minőségű hajat raktak fel az illetőknek, akik nem is ápolták meg lehet nem is mentek időben újra rakatni, mikor lenőtt.


A normálisat észre sem vette ugyanis. Jó helyen még azt is megtanítják, hogyan kösd össze, hogy ne látsszon, hogy póthaj.


Én a varrásra esküszök, de abból sem mindegy ki csinálja. Pl. aki gumival fonogat, amibe varrja a póthajat, hát úristen. De olyat is láttam, hogy a szőke hajat PIROSSAL rakták fel a varrásnál. Keress olyat, aki műhajjal fon alapot a tiéd tövébe, és arra rögzíti a póthajat. Esetleg a csomózások is jók.


A gyűrűs szar, mert tincseket kis gyűrűvel szorít oda, és hát jönni fognak a hajak kifelé szépen. Mire észbe kapsz a sok tízezres pót hajad fele széthullott. A vegyszeres, magas hőfokos illesztést pedig azt hiszem nem kell bemutatni, miért ártalmas szegény hajadra. Maradj a természetesnél.

2012. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Sajnos a legjobb varrt műhajat is kiszúrom :S Persze nem tíz kilométerről, de amilyen távolságban tömegközlekedésen, vagy egy sorban kerülünk az emberekkel... nem értem, miért nem lehet kibékülni a sajáttal...
2012. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert. pl derékig évekig nő le, de van akié állandóan törik, van akié ritka és ha vállig érőnél hosszabb, akkor úgy néz ki, mintha lehányták volna fejét és rálapult volna, és mondjuk mikor kitalálod, hogy te derékig érő dús hajat akarsz, akkor lehet nincs időd kivárni, hogy 60 centit nőjön, meg számold, ki az egy dolog, hogy annyit mennyi idő alatt nő, de közben vágatni is kell a végét, hogy ne törjön.
2012. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak rémhír, hogy amikor kiszedik csomókban hullik ki a hajad. Nekem keratinos hőillesztéssel van feltéve és eddig még senki nem szúrta ki, hogy póthaj azokon kívül akinek mondtam. Arra ügyelj, hogy pont olyan színű legyen,amilyen a saját hajad és mindenképp jó minőségű (európai, orosz) hajat tetess föl.


Szilikont, proteint és keratint tartalmazó szereket használok. Rendszeresen alkalmazok kiöblítést nem igénylő balzsamot és hajolajat. Hajmosáskor pakolást (max. heti 2-szer lehet mosni) és proteines balzsamot.


Sok gond van vele, jól gondold meg, de szerintem megéri, nekem legalábbis biztosan.

2012. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csomózva volt a hajam, nagyon gyorsan lenőtt kb 2,5 hónap alatt. És minden egyes újracsomózás 25ezer..hát nemtudom..másodjára nem tetettem vissza. Pedig gyönyörű a haj. Amikor leszedték pedig igen, csomókban fésülték ki a hajamat, ami csak most tudott kihullani,mert alapból természetileg kihullana, csak a póthaj ilyenkor visszafogja. Sok vele a macera, nekem nem kellett különösebben ápolni, csak szilikono s hajvégápolóval. De nagy macera volt, mondjuk 60centis,nem egy rövid..:D
2012. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%

A gyűrűzés is jó,csak jól kell felrakni,ott valószínűleg rosszul csinálták a tincselést.

Nekem ez a szakmám,kérdezz nyugodtan.

A varrás szerintem is nagyon jó, de rengeteg múlik a fonási technikán.


Természetesen az ápolás is nagyon fontos,mivel az elhanyagolt haj nagyon csúnya tud lenni.

2012. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!