Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak veletek is így...

Hosszú hajúak veletek is így van ez?

Figyelt kérdés

Vállam alá érő eléggé sűrű egyenes hajam van.a hossza miatt sokszor a szemembe lóg teljesen föleg ha írok.Ilyenkor mindig vagy rámszólnak vagy egyszerűen elsörik munkahelyemen pl.

de volt már olyanis hogy ügyintézéskor szóltak rám :)

mással is igy van ez vgy csak engem piszkálnak emiatt?


2012. febr. 27. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam nincs így,pedig majdnem a fenekemig leér a hosszú,dús hajam.Ha írok,se lóg a szemembe mert hátul hosszú,nem elöl.Arra mindig figyelek,hogy ne lógjon a szemembe(bár sosem lóg)mert egy idő után tönkreteszi a látást is.Nem tudom,neked milyen hajad van,de ha normális frizurád van,akkor nem szabadna hogy belelógjon az arcodba.
2012. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát amíg olyan frizum volt, engem is piszkáltak vele, jogosan. Mondjuk engem mindig is zavart.

Szerintem tűzd el a frufrud, vagy növeszd le.

Ez amúgy tökre nem hajhossztól függ. :D

2012. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép csattokat meg hajpántokat lehet kapni, szerintem viselj ilyeneket és nem lesz több ilyen jellegű gondod. Próbálj meg határozott választékot fésülni és füled mögé tenni ilyenkor a hajad, vagy fogd össze.
2012. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
engem igazábol nem zavar csak ugy vettem észre hogy másokat
2012. febr. 27. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sportsuliba járok , és mindig felfogom a hajam, de ha nem kontyba fogom, csak simán lófarokba akkor is mindig rám szólnak a tanárok hogy jólenne a felfognám a loboncomat..-.-'

nekem majdnem a fenekemig ér és egyenes.

2012. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem amikor hosszú hajam volt, sosem hagytam, hogy a szemembe lógjon a frufrum sem. Olyan hosszú volt, hogy vagy eltettem a fülem mögé, vagy hajpántot tettem föl. A végén már mindig összecopfoztam, ezért elhatároztam hogy levágatom. Most rövid, így ilyen gondom nincs, de engem is nagyon tud zavarni, ha valakinek a szemébe lóg a haja.
2012. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugynézd térdig érő van,hetente 1x megmosom aztán lóg ahogy lóg a német tanárnő jól agybaba***tt már ezért de ez heti szinten megy. I am a true hippy.
2012. febr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon szexi ahogy mindenhova odalóg.én biztos csak dícsérném!főleg a térdig érőt....

ilyen nőről álmodozom!

38 F

2012. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és ha térdig ér a hajad nem lóg le a földre mikor leülsz?
2012. febr. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!