Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak! Nektek is...

Hosszú hajúak! Nektek is ilyen a hajatok?

Figyelt kérdés
Hátközépig érő fokozatosan levágott hajam van. 3 havonta járok fodrászhoz, ápolom a hajamat, balzsammal, kifésülőspray-vel. Egy nap 3-4 alkalommal szoktam megfésülni. Ha pár óráig nem fésülködök, akkor a tarkómnál hátul teljesen berasztáésodik, vagy mi :D Annyira bosszant, hogy azon gondolkozom levágatom a pics.ba!
2012. febr. 28. 10:19
 1/8 anonim válasza:
20%

Hát rasztásodni nem rasztásodik de ott mindenkinek kócos!

Főleg télen a garbós pulcsik a kabát miatt!

Ha nyáron annyira nem olyan akkor szerintem ne vágasd le,de ha nagyon nagyon gáz és látványos akkor lehet nem árt ha levágatod!

De a napi 3-4 fésülés ugyan úgy árt neki,mint a hajszárító és a többi...

2012. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem látszik, csak érzem ha hátranyúlok. Nyilván nem szó szerint értettem a rasztát, de iszonyat kócos...
2012. febr. 28. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

szia! Nekem is pont ott gubancosodik, olyan alma nagyságú csomó képződik. Hiába ápolom én is a hajam mindennel, szerintem ezen nem lehet segíteni, ez ilyen. Azt tanácsolom hogy ne vágd le, mert ez sem segít csak max nem lesz egy réteg hajad.

Valószínű a mozgástól, a fej mozgásától meg attól h kibontva van, gubancosodik:)

2012. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit most megnyugodtam, hogy nem csak az én hajam ilyen... de borzasztóan zavar még így is.... Különben olyan vállig érő fazonra gondoltam.
2012. febr. 28. 12:07
 5/8 anonim válasza:
72%
Első vagyok,az enyém vállig ér és ugyan úgy gubancolódik,hidd el hogy mindenkinek olyan aki kiengedve hordja!
2012. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem szokott ott kócolódni, inkább a vége. Igaz nekem nagyon hosszú és hullámos is. Sokaknak szokott nagyon csúnya lenni, főleg a szőkített hajakon látok ilyet, hogy a tarkójuknál olyan a hajuk, mint a vattacukor, nagy csomóba bekócolódik. De gondolom a tiéd nem ilyen durva. Sajnos nem nagyon lehet kivédeni szerintem. Ha ritkábban fésülöd, attól meg csak rosszabb lenne.
2012. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is ilyen a hajam.Bár nekem nagyon pici kócokba áll és alig bírom kifésülni ráadásul nekem száll is a hajam.. :( és nem tudom ,hogy mit csináljak a hajammal.. csak abban bízok ,hogy nyáron nem lesz ilyen rossz a hajam. Amúgy nekem is a hátam közepéig ér.
2012. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem régebben mindig nagyon gubancosodott, aztán levágattam, most újra hosszú [1-2 cm-vel a derekam alá ér], és nem gubancolódik, vagy ha igen, csak nagyon kicsit...
2012. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!