Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasításhoz a Mixton kék-et,...

Hamvasításhoz a Mixton kék-et, vagy a Mixton ezüstöt javasolják? Fodrászok, help!

Figyelt kérdés
A természetes hajszínem sötétszőke, és szeretnék világos hamvas szőkét elérni. Kipróbáltam a Kallos Mixton ezüst-jét (szőkével kevertem össze) és csak minimálisan lett hamvas, a hajtőnél kifejezetten aranyszőke lett az árnyalat. Legközelebb úgy gondoltam, hogy inkább Mixton kékkel próbálkozom, szerintetek merjem? Köszi a válaszokat! Remélem, fodrászok is járnak erre. :)
2012. márc. 2. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érsz a kékkel semmit..

Én nem vagyok fodrász, de otthon festem a hajamat már rég óta. Kallos termékeket nem használtam, csak egyszer de durván tönkretette a hajamat. Érdemes lenne márkásabb hajfestéket venned a fodrászkellékesben, vagy ha a neten körbenézel, vatera..fodraszok.hu fórumán vannak páran akik eladnak sokkal olcsóbban festéket. Válaszd a legvilágosabb hamvas szőkét, és 9%os oxidot. A mixtontól nem lesz sokkal jobb világosabb a hajszíned, azért lett sárga mert nem szívta ki a festék megfelelő színmélységre a hajadat. Én Bes-t meg Lisap-ot használok, a legvilágosabb hamvas szőkét, első alkalommal nem szívta ki fehérre, de hamvas maradt és gyönyörű fénye is lett, 2 festés után meg majdnem fehérre kiszőkült az egész egyenletesen és nekem is kb sötétszőke az eredeti hajam.:) Remélem segítettem.

2012. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Te milyen számozásút használsz? Fodrászboltban utána fogok nézni. :)
2012. márc. 4. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze:)

Ha van bes, akkor 900/12-es veszek, ez ilyen: [link]

Nagyon szép ragyogó színe lesz, annyira hogy sokan meg is kérdezték mit csinálok a hajammal hogy ilyen szép.:)

A lisapból meg ezt:

[link]

11/8 ez kevésbé szívja ki a hajat,vagy kicsit krémesebb árnyalat, de ezt azért imádom mert alig van benne ammónia és nem teszi tönkre a hajat, sőt még bársonyosabb tőle.

Ha befestetted, utána használj Sauma hamvasító sampont, hogy ne sárguljon be a hajad, meg hajpakolást. (pakolásból a kallos jó)

Itt van egy rossz kép még őszről, lisappal festettem akkor:

[link]

(kb 2-3 alkalom hajfestés után ilyen lett az eredetiből, napfényben még fehérebb volt ennél is)

Remélem segítettem.:)

2012. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Besnél rossz a link:

[link]

2012. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szép színek! Köszi, majd utánajárok. :) A kép alapján még hasonlítunk is egy kicsit. :D Köszi mégegyszer! :)
2012. márc. 5. 12:59
 6/7 fodraszcikkbolt válasza:
Szia! én mindenféleképpen a mixton ezüstöt használnék hiszen így tudnád hamvasítani a szőke hajadat és persze használj szerintem valamilyen hamvasító sampont és balzsamot.Én tudnék neked ajánlani egy sampont ez a Hamvasító bio sampon - Kin Silver Shampoo, ha ezt be írod a böngészőbe akkor többet megtudhatsz róla.
2012. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 moment88 válasza:
100%
Nem értem mi az, hogy a kékkel nem érsz el semmit?? Az talán, hogy a kék semlegesíti a vörös pigmenteket? Hú nagyon otthon volt a témában a hozzászóló. Az ezüst max nagyon világos hajon működik... én a fekete hajam leszívtam és közép szőkét kevertem kék mixtonnal. Az eredmény világos hamvas barna. Akkor azt hiszem talán mégis működik az a kék. Nem?
2014. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!