Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miért javasolják az...

Itt miért javasolják az emberek egyből a válást, szakítást, bármilyen témáról legyen szó?

Figyelt kérdés
Pl most olvastam, hogy egy nőnek folyton fingik a párja, és ez zavarja a hölgyet. És jött a sok okos, hogy ő biz elhagyná a férjét, ha megállás nélkül pukizna. Vagy más példa. Olvastam olyat is, hogy a nőnek önbizalomhiánya volt, és szinte az első válasz az volt, hogy neki nem kellene ilyen ember, elhagyná. A féltékeny embert el kell hagyni. Lassan már azért is el kell válni, mert fingik az ember fia vagy lánya. Sok idegesítő dolog van a másik emberben, mindenkinek vannak rossz szokásai, de nem kell már egyből nyúlcipőt húzni. Vagy rosszul látom?
2012. jan. 23. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem kell EGYBŐL. Ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést, az esetek többségében nem EGYBŐL akarta senki elhagyni.
2012. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez pár napja már ki lett vesézve, itt olvashatsz róla.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van igazság abban amit írsz bár egy kissé szélsőségesen látod a helyzetet. Egyrészt sokan a személyes véleményüket írják ahogy ők gondolják, ahogy ők cselekednének. Másrészről ha felmerül olyan probléma a kapcsolatban amit nem tudnak megoldani viszont emiatt az egyik fél folyamatosan rosszul érzi magát vagy zavarja, akkor csak nem lehet neki azt tanácsolni hogy tűrjön csak tovább ha olyan párja van aki nem veszi figyelembe a kéréseit.
2012. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor van értelme egy kapcsolatot folytatni, ha mindkét fél tesz érte. Ha nem hajlandó a másik fél bemenni a fürdőbe fingani, és ez a másikat zavarja, akkor miről is beszélünk? Vagy mindig csak tűrni kell?
2012. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Irigységből írják,a negatív dolgokat.Engem is zavar az ilyesmi "bölcselkedés".Nem tudom elképzelni,hogy van olyan személy aki amiatt válna vagy szakítana,mert azt írták itt neki.Bár az is igaz,hogy vannak olyan helyzetek (pl:családon belüli erőszak) amikor az elválás a lehető legjobb tanács.De az elképzelhetetlennek tartom,hogy azért hagyjam el a férjemet,mert sokat pukkant.
2012. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Ez az elvált nők természete, ezért nem barátkozom velük, ki nem állom őket. Egyből másokat is a saját helyzetükbe tanácsolnak.

Persze tisztelet a kivételnek.

2012. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom melyik pukizós történetről van egyébként szó, egyet olvastam itt pár hónapja, hát azon majdnem lefordultam a székről, annyira nevettem, a kérdező is jó fej volt és hát a pukizó férjéről nem is beszélve - becsatlakozott a hozzászólásokba :) sokan nem értették a poént, ha jól emlékszem ott is volt olyan, aki azt emlegette, hogy nem maradna vele, szerintem viszont halál jó arc volt a pasi és aranyosak voltak együtt, ahogy civakodtak... de azért a nőn is érződött, hogy nem gondolja ő ezt annyira komolyan, mert vette ő is a lapot :)
2012. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért egy fingás miatt nem kellene elválni, azért az gondolom, te is sejted, hogy ez hülyeség. De a féltékenység már más tészta. Nyilván nem kell azonnal rohanni a válóperes ügyvédhez, de azért ha valaki annyira féltékeny, hogy az már elviselhetetlen, ne adj isten agresszív is emiatt, akkor azt hiszem egyértelmű, hogy mindenki az elhagyás pártján áll. Szóval azért azt érezni lehet, hogy melyik válasz a hülyeség és az eltúlzott, melyik az, amelyik normális.
2012. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak olyan esetek, amikor feltétlen szakítani kell. Írtátok is, hogy erőszak esetén például. De vannak ilyen nevetséges dolgok, és kiakadok, hogy valaki azonnal rávágja, hogy szakítana. Ha az ő párja stb stb lenne, szakítana. És már annyira zavaró ez a sok negatív ember. Lehet én dramatizálom túl, de valahol akkor is gáznak érzem.

A pukizós kérdés ez lenne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Érdekes téma amúgy. :D

2012. jan. 23. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok elvált nő,de elválnék ha a párom folyton fingana ez tuti.Nem maga a pukizás zavarna hanem a tiszteletlenség,mert ha elolvassuk a kérdező kommentjeit tisztán látszik hogy a párja kicsit sincs rá tekintettel.Mondjuk össze se jöttem volna ilyen férfival igy nincs gondom.

Érted kérdező,nem a fingás a gond hanem az ahogy a feleségével bánik.

2012. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!