Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápolási szerekre...

Milyen arcápolási szerekre van szükségem?

Figyelt kérdés

Hétvégén szeretnék beszerezni arcápolási szereket. Mire van szüksége egy kamasz lánynak?

Melyek azok az alap dolgok, ami szinte mindenkinek van? Gondolok én tonikra, radírra... ilyesmikre. És ezeken a szereken belül melyik márkákat preferáljátok? Ja és sminklemosót is írnátok? Mert eddig csak vízzel esetleg krémmel mostam le. Köszönöm szépen :)


2012. márc. 9. 17:14
 1/3 adari válasza:
igen arctonikra szükséged lesz és arcradírra is(bár azt otthon is meg tudod könnyedén csinálni:egy kis kristálycukrot összekeversz mézzel )és vmilyen hidratáló krémet is válassz.arra viszont vigyázz h minden ből olyat válassz ami a te bőrödnek való.
2012. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmondom én mit és hogyan csinálok:

Régebben volt tonikom, arckrémem meg arcmaszkjaim.

Tonikot kétszer használtam az arcomra egy nap, krémet szintúgy. Mostanra változott, mert krémet már nem használok. Meg napi kétszer kamillás szappannal megmosom az arcom.

Amúgy én az alkoholmentes tonikokat részesítem előnyben. Régebben Garnielt használtam, most már himaláya termékeket részesítem előnyben.

2012. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy arctisztító tej,ez nem szárítja a bőrt és alaposan tisztít,tonik,arcradír,arcpakolás vagy maszk és egy krém.Lady Stella.
2012. márc. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!