Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikus segít? Érdemes...

A kozmetikus segít? Érdemes rá költeni vagy valami más módszer?

Figyelt kérdés
Most voltam elöször kozmetikusnál, pakolást csinált,gözölést, kinyomkodta a mitteszereimet ill. a pattanásaimat. Eléggé problémás a böröm. Sebes a pattanások miatt, és heges, de nem mély hegek inkább csak felületi barna foltok. Arra lennék kiváncsi hogy ha havonta 1x járok és ezeket csinálja akkor idövel elmulik? ha igen mennyi kezelés után? Már minden krémet kiprobáltam és semmi nem használ.. a hegek vagyis a barna foltok eltüntetésére nem tudtok vmi hatásos kenceficét ajánlani? Köszi előre is a válaszokat!
2009. jún. 10. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mért nem próbálod meg a szoláriumot.Az szárít is.Vagy a sörélesztő tabletta ez is jó problémás bőrre.De ha elmész bőrgyógyászatra a doki a te arcodhóz megfelelően kevertet ki gyógykenőcsöt az arcodra.
2009. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, ezek a barna foltok elég nehezen tűnnek el... De ha rendszeresen jársz kozmetikushoz, akkor legalább abban tud segíteni, hogy kitisztítsa a bőröd, és újabb pattik már ne nagyon jöjjenek elő.
2009. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kozmetikusos ápolás mindenképpen jót tesz és használni is fog.

A hegekre ajánlom a clinique even better skin tone radírt az idővel teljesen eltünteni, dekoltázson háton is használható. 9ezer forint körül van de nagyon sok van benne és rettentő sokáig elég. Megéri.

2009. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem vagyok a szolárium hive :)

A sörélesztöt mindenképp kiprobálom, és utolso válaszolo! megveszem ezt a terméket mait irtál.:) ha tényleg megéri :)Akkor havi 1x kozemtikus marad :) Látok már változást , de jönnek ki ujabbak .. bár már azok sem olyan vészesek. utána már csak a barna foltoknak kell eltünniük:)

Köszönöm a segitségeteket!További szép napot! (és még várok válaszokat, ha vki tud ajánlani v.mi jó modszert.):)

2009. jún. 10. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló?
2009. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ma kezdtem el szedni:) Yasminelle. Tapasztalat?
2009. jún. 10. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
hidd el hogy pár hét után láthatóan szebb lesz a bőröd :)
2009. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem :) Most 3x-osan jobb körülmények közt van:

- havi 1 x kozmetikus

- fogamzásgátló.

- és havonta 1x a kozmetikus után 5 nappal egy 5 napos kura; élesztö+tejföl+citromlé->pakolás :) Kiváló arcradir.. látszik a változás :) aki nem tudná és szeretné kiprobáli: 20 percig kell rajta hagyni az arcon, utána ha megszáradt lekelll dörzsölni és utána lemosni.:) nagyon jó.

2009. jún. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!