Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Graham -lisztes pizza receptek...

Graham -lisztes pizza recepteket tudnátok mondani? Lehetőleg olyat amibe minimális fehér liszt kell! Saját bevált receptek kellenének!

Figyelt kérdés
van itthon graham lisztem és teljes kiőrlésű rozslisztem! ezekkel menni fog? és milyen arányban tegyek bele? miből hány dkg-ot?

2012. febr. 10. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Jegeskave.hu oldalon van fent ilyen.

De mi régebben csináltunk ugyanúgy ahogy a fehérlisztes recept van csak grahammel és sikerült:-)

2012. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Béla211 ***** válasza:
Én kenyeret csináltam Graham lisztből de azzal nagyon rossz olyan mintha fűrészpor lenne.Aztán meg próbáltam vegyíteni csak egynegyed részt raktam Graham lisztet rozskenyérbe. De lehetett érezni h nem olyan finom mint szokott lenni. Megint elő jött az a fűrészpor íz ezért utána nem használtam inkább ezt a tisztelt egészség vagy nem nem érdekel de szinte ehetett len volt a kenyér. Pizzához még nem próbáltam ,de inkább nem is fogom.De amúgy lehet h a feltett miatt elviselhető lesz.
2012. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg van egy fura íze/állaga, mintha nyers lenne, vagy nem tudom. Nem mindenki tudja megszokni (ahogy a Stevia édesítöt sem pl...)

Én egyébként leginkább örölt zabpehellyel keverem, 2/3 zabpehely, 1/3 graham liszt arányban. Így nem olyan rossz:-)

2012. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!