Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korig normális a...

Izabell kérdése:

Hány éves korig normális a pattanásos arc?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 15:41
 1/4 anonim válasza:

emberfüggő, más nem is lesz pattanásos kamasz korban, más (pl én is) még 18éves korában is..

de amúgy szerintem 20éves korig normálisnak mondható

18/L

2012. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azt olvastam, hogy akinek mindig is problémái voltak a pattanásokkal tini korában, annak kb. 19 évesen tetőzik.

nekem még mindig vannak, én most leszek 19, a barátom most lesz 20, és neki is sok van, bár ö cukorbeteg ezért lassabban is gyógyul be..

2012. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem kb 19 éves korig,tesómnak kb. 17 éves koráig volt az,de neki előtte volt jó pár..

nekem 11 éves korom óta olyan az arcom (akkor még annyira nem volt) 12 évesen voltam leginkább olyan és most 14 vagyok még mindig pattanásosan :/ ,bár már annyira nem.. remélem hamarosan elmúlik :(


14/L

2012. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
22.A hormonháztartás felborulása ekkor áll vissza teljesen.
2012. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!